دومین جشنوار عکس خبری آذربایجان غربی روز یکشنبه هم زمان با هفدهم مرداد ماه و روز خبرنگار آغاز می شود‌.

به گزارش اکسیر نو، مسئول واحد مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با اعلام این خبر افزود: با اتمام داوری آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره، تندیسها و جوایز  عکاسان برتر استان در مراسم روز خبرنگار اهدا خواهد شد.

امید سیاح با اشاره به اینکه ۳۵۶ عکس از سوی ۱۷ عکاس خبری استان به بخش مسابقه جشنواره ارسال گردیده بود، گفت:نمایشگاه عکس خبری این جشنواره نیز که متشکل از ۴۵ قطعه عکس خبری منتخب می باشد، روز یکشنبه هفدهم مرداد ماه ساعت ۱۸ در محل نگارخانه اورمیه واقع در حوزه هنری این شهر افتتاح و تا ۲۱ مرداد ماه دایر خواهد بود .

وی سطح کیفی آثار ارسالی به جشنواره را خوب و استقبال رسانه ها را نیز مطلوب ارزیابی نمود و افزود: برگزاری چنین جشنواره هایی باعث ایجاد رقابت سالم بین عکاسان خبری شده و ارتقا جایگاه صنف عکاسان خبری و افزایش سطح کیفی عکس خبری در رسانه ها را نیز از دیگر ثمرات جشنواره برشمرد.

گفتنی است کار داوری بخش مسابقه جشنواره بر عهده اسفندیار اصغرخانی عکاس حرفه ایی و مدرس دانشگاه، امید سیاح فارغ االتحصیل ارشد روزنامه نگاری و مسئول واحد مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی و مهرداد تبریزی عکاس خبری باسابقه و عضو انجمن عکاسان مطبوعاتی ایران بود.

اولین جشنواره عکس خبری آذربایجان غربی سال ۱۳۸۴ برگزار شد.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها