سرمربی تیم والیبال سایپا:
تیم شهرداری ارومیه بازی بهتری انجام داد و به حق خودش که پیروزی در این دیدار بود رسید.

به گزارش اکسیرنو، ناصر شهنازی سرمربی تیم والیبال سایپا پس از شکست تیمش مقابل تیم شهرداری ارومیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این بازی سایپا نمایش قابل قبولی نداشت و به جز ست دوم که توانستیم پیروز میدان باشیم در بقیه ست ها از شرایط مناسبی برخوردار نبودیم.

وی با تبریک برد به هواداران و همشهریان ارومیه ای خود افزود: تیم ارومیه بازی بسیار بهتری انجام داد و به حق خود که پیروزی در این دیدار بود رسید هرچند که تماشاگران نیز در این دیدار سنگ تمام گذاشتند که جای تقدیر دارد.

شهنازی گفت: چیزی که مربوط به نظم و هارمونی تیمی بود در سایپا وجود نداشت و این موضوع نقطه ضعف ما به شمار می رود که باید جبران شود البته این مطلب باید آسیب شناسی شود اما لیگ ادامه دارد و مطمئنا در ادامه بازیهای بهتری را از تیم جوان سایپا شاهد خواهیم بود.

سرمربی تیم والیبال سایپا ادامه داد: هرچند شرایط سایپا و ارومیه یکسان نبود اما خود ما توقع بازی بهتری داشتیم که محقق نشد، در واقع ارومیه از لحاظ انفرادی بسیار قدرتمندتر از سایپای جوان است اما سایپا نیز تیم خوبی است و یک شخصیت تیمی منسجم دارد به همین دلیل برای ادامه فصل نگران نیستم و اطمینان دارم که رفته رفته بهتر خواهیم شد.

وی با بیان اینکه اعتقادی به اشتباه فردی ندارم، تصریح کرد: تمام اشتباهات در زمین، تیمی هستند و وقتی بازیکنی نمی تواند خوب بازی کند این ضعف شامل حال من نیز خواهد شد که نتوانسته ام از کارایی وی در زمین استفاده کنم.

شهنازی اذعان کرد: آنالیزور تیم سایپا به خوبی تیم ارومیه و نقاط ضعف و قوت آن را آنالیز کرده بود اما متاسفانه نتوانستیم  این آنالیز و برنامه را در زمین پیاده کنیم و همین امر موجب شکست تیم سایپا شد البته بازیکنان نیز کمتر از حد انتظار ظاهر شدند.

سرمربی تیم والیبال سایپا در خصوص سرمربی تیم ملی والیبال اظهار داشت: از همان ابتدا بر این باور بودم که کواچ مناسب والیبال ایران نیست و نمی تواند به تیم ملی کمک کند در واقع کواچ در سطح ایران نبود و در سال حضور وی پیشرفتی در والیبال کشور حاصل نشد در حالی که ولاسکو بهترین بود و در حال حاضر نیز لوزانو و سیچللو می تواند به تیم ملی کمک کنند.

 

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها