از هفته نوزدهم مسابقات سوپرلیگ والیبال:
ارومیه با یک نمایش دیدنی توانست از سد حریف خود کاله آمل بگذرد و با یک روحیه خوب به مصاف شهرداری تبریز برود.

به گزارش اکسیر نو، از هفته نوزدهم مسابقات سوپرلیگ والیبال که در ورزشگاه مملو از تماشاگر الغدیر ارومیه به قضاوت محمد شاهمیری برگزار شد، دو تیم والیبال شهرداری ارومیه و کاله آمل به مصاف هم رفتند که در پایان تیم ارومیه توانست با ارائه یک بازی بسیار دیدنی میهمان خود را سه بر صفر از پیش رو بردارد.

در این بازی تیم شهرداری ارومیه با ترکیب سعید معروف، حامد رضایی، آرش کشاورزی، میلاد عبادی پور، آرمین تشکری، مهدی بازارگرد و عبدالرضا علیزاده به عنوان لیبرو با سرمربیگری جهانگیر سیدعباسی به مصاف تیم کاله آمل با ترکیب حمزه زرینی، رضا قرا، نیکو فرریکس، علیرضا جدیدی، سعید شیرود قربانی، علی شفیعی و علی حسینی به عنوان لیبرو با سرمربیگری بهروز عطایی رفتند.

در ست اول این دیدار دو تیم برابر پیش می رفتند و حتی این کاله بود که زودتر از ارومیه به امتیاز هشت رسید اما از اواسط بازی تیم ارومیه بازی را در دست گرفت هرچند حضور تماشاگران پرشور ارومیه و تشویق بی امان آنها در ایجاد این جو بی تاثیر نبود و ارومیه وقت استراحت فنی دوم را ازآن خود کرد. ارومیه در امتیاز ۲۳عطایی را مجبور به گرفتن وقت استراحت کرد اما این وقفه نیز موثر واقع نشد و ارومیه توانست در ست اول ۲۵ بر ۲۰ پیروز از زمین خارج شود.

بازی در ست دوم نیز با برتری نسبی یاران سیدعباسی آغاز شد. ارومیه در ست دوم با یک نمایش زیبا و البته تشویق بی امان تماشاگران خود توانست بازی را در دست بگیرد و ۱۸بر ۱۲پیش بیفتد که این موضوع بازهم سر مربی کاله را مجبور به گرفتن وقت استراحت کرد. تیم والیبال شهرداری ارومیه ست دوم را نیز با نتیجه ۲۵بر ۱۹ و با اسپک دیدنی حامد رضایی به نفع خود به پایان رساند تا در ست شماری ۲ بر صفر پیش بیفتد.

ارومیه ست سوم را مقتدرانه آغاز کرد و توانست با کسب یک امتیاز سرویس توسط عبادی پور ۷بر ۵ پیش بیفتد که این موضوع باعث شد تا سرمربی کاله درخواست وقت استراحت کند. در این ست ارومیه توانست برتری خود را تا پایان حفظ کند و ست سوم را نیز با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ پیروز شود و سه امتیاز این بازی خانگی را کسب نماید.

ارومیه در این دیدار برخلاف بازیهای گذشته در دفاع بسیار کم اشتباه ظاهر شد و همین موضوع باعث شد تا کاله هرچه زد به در بسته بکوبد. نمایش دیدنی معروف و مدیریت بی نظیر وی در زمین و بازی خوب تمامی بازیکنان و حتی یاران ذخیره ای که به میدان آمدند در این بازی دلیل برد ارومیه بود. در این بازی میلاد عبادی پور با کسب ۱۶ امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن زمین بود.

شهرداری یکشنبه هفته آینده در تبریز به مصاف شهرداری تبریز خواهد رفت.

 

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها