اسامی دواطلبان حوزه های انتخابیه آذربایجان غربی برای مجلس شورای اسلامی + به تفکیک شهرستان ها

روزهای پایانی ثبت نام از داوطلبان حضور در رقابت سیاسی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه آذربایجان غربی همچنان پرسر و صدا تداوم دارد.

به گزارش اکسیر نو [1]، اسم نویسی از داوطلبان حضور در مجلس دهم شورای اسلامی در حالی پنجمین روز خود را سپری کرد که حداقل در ارومیه و محل ستاد انتخابات این شهر در فرمانداری، روزی داغ و پرخبر را پشت سر گذاشت.

ارومیه

در روز ششم نفراتی چون حجت الاسلام «سیدسلمان ذاکر»، «وحید جلال زاده» «ولی سمرقندی»، «محمد نقی زاده آیدنلو»، «کریم فتاح پور»، «گوردرز صادقی»، «ابراهیم صفری»  و «خدیجه منصوری» چهره های سرشناس روز ششم بودند که روبه روی میزهای کاربران ثبت نام داوطلبین دهمین دوره خانه ملت نشستند تا برگه های ثبت نام را پر کنند.

«محمود علیزاده»، «الهه سرشار»، «رضا حقی پور»، « پریسا دلیر خالط آباد»، «محسن امامی»، «عادل ناصری»، «امین بابازاده»، «جمشید درستکار»، «کیومرث پورقدیمی»، «حسین مظاهری»، «سید مجتبی آران»، «داود نقی پور علمداری»، «کاوه عباس نژاد انبی» و  «نسرین حیدرزاده نجف آباد» دیگر نفراتی بودند که داوطلب نمایندگی مجلس دهم شورای اسلامی شدند.

پیشتر نیز

علی ملازاده

محمد ابراهیمی

ابراهیم بازیان

جعفرصادق فیضی

هادی بهادری

حجت الاسلام محمد پروینی

احسان صوفی زاده بالانجی

خانم افسانه مسگری

مجید میلان

عزیز عطایی

سعید شادول

حسن کلامی

آرش آیدنلو

سید فتاح حسینی

ماموستا علیرضا عبدالله زاده

مرتضی پیری

حاکم ممکان

علی زمان زاده

فریبا حقیقی

حسین بحرینی

سید شهلا موسوی

پژمان امید بهاری

آرمان سیمیتکو

خانم رویا محمدزاده

اسفندیار اصغرخانی

روح الله حضرت پور

الیسا پناهی

صلاح خان احمدزاده

ناصر پوراسد

جعفر شامی

شهرام فرخی

گلشن نوروزی

نادر قاضی پور

حسین سلطانی

پارسا فرمان زاده

امید ملکی بالاجو

سلیمان کاظم زاده

کریم فرجی

فاطمه ستاری

رقیه شیخ بگلو

از حوزه انتخابیه ارومیه برای حضور در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرده بودند.

سلماس

در ششمین روز از نام نویسی داوطلبان شرکت در رقابت دهمین دوره انتخابات خانه ملت، تعداد ثبت نامی های سلماس نیز « محسن مافی»، « ایوب طباطبایی»، « داود رضازاده»، «اسماعیل رهبر»، « علیرضا خیرخواه»، « سجاد عاقلی»، « غلامحسین عماری»، « محمد ببرخانی»، « اکبر شیدایی حبشی» و در نعایت چهره ای سرشناس به نام «علی اکبر عسگری» نیز وارد گود انتخابات در سلماس شدند.

به ۱۱ نفر رسید.

در این روز «فرزین صالی» مجری شبکه ۵ استانی، « یعقوب رضازاده» و نیز « شهروز برزگر کلشانی» نام نویسی کردند.

پیشتر نیز:

محراب پوراسماعیل سوره

حسین ولی پور اهرنجانی

خلیل مهدی پور

حمید میرزایی حبشی

داراب حقی پور

محمد صالح اسدی

میرعلی مولا

مهدی خلیل پور

خانم راحله امینی

اصلان  جمالی گله شیخا

امیر ابراهیمی

عسگر جباری

حس هناره خلیانی

ناصر شیخ زاده

مجید آقازاده حبشی

رسول جلایر سرنقی

علی داداشی

از این حوزه انتخابیه نام نویسی کرده اند.

خوی و چایپاره

تا پایان روز ششم ثبت نام از داوطلبان مجلس دهم در حوزه انتخابیه خوی و چایپاره نیز ۱۰ نفر دیگر نام نویسی کردند. «علی نمازی»، «جواد ابدالی»، « جلیل غفاری»، « عادل نجف زاده»، « سیده منیره موسوی»، « داود امامی»، « شهرام احمدپور»، «حمید سفیدگرشهانقی»، « منصور مشیری، و «موید حسینی صدر» در این روز نام نویسی کردند.

پیشتر نیز:

علی اصغر پاشازاده

کامل عابدین زاده

موسی کریمی

غلامرضا خیرجو

حسین سررشته

ایوب ایوبی

علی قناعت دوست

یعقوب کریمی

نادر بهرامی

ایوب مصطفایی

علیرضا صفرلویی

خلیل دودکانلوی میلان

عباس خلیلی

سید موسی حجازی

اسماعیل طالبی

جعفر شری زاده

ابراهیم نیساری

رضا زرخانی

محمود صادقی

برگه های ثبت نام را پر کرده و داوطلبی خود را اعلام کرده اند.

ماکو، شوط، پلدشت و چالدران

تا پایان ششمین روز از ثبت نام داوطلبان اخذ نمایندگی این حوزه انتخابیه «محمد طاهری» و «مهدی حکاری» از طریق وزارت کشور، «عزیز عمرانی» و «ناصر خدایاری» نام نویسی کردند.

احد ولی زاده

حسین پرنون

محمد کواکبی

محمد آقازاده

علی علی زاده

عین اله شریف پور

محمد عباس پور

علی اسماعیل زاده

بهمن پور

رقیه پاشاپور

رضا منصرف

خانم لاله صمدپور

خانم گلشن پسیانی

پرویز محمدپور

شهروز گنجی زاده

محرم رضایی

رضا نظری

علی اشرف قلی زادگان

اسماعیل محمد نژاد

محرم اکبر زاده

سیف الدین آب برین

بهروز عظیم زاده

کمال پندار

حسن میلاد فر

ثبت نام کرده اند.

بوکان

جمع کاندیدهای ثبت نامی مجلس دهم در حوزه انتخابی بوکان با حضور ۳  داوطلب دیگر در ستاد انتخاباتی این شهرستان به ۱۴ نفر افزایش یافت. «جمشید مرزنگی»، « هاشم عمرانی» و « ناصر فرنیا» نام شان را ثبت کردند.

پیشتر نیز:

ارسلان سلیمانی پور

عبداالله قادرزاده

آزاد محمدیانی

ابراهیم هوشیار

کمال کریمی

عزیز زنده باد

بیژن رحمانی

عبدالله امین زاده

حاج انور حبیب زاده

هادی رسول زاده

مهدی رستم زمان

صلاحدین منگور

صابر فلکی

سلیمان فیضی

از این حوزه انتخابیه اسم نویسی کرده بودند.

مهاباد

ششمین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه نیز شاهد روزی شلوغ بود. «عثمان احمدی»، «طاهر آقا برا»، «فاطمه آرمند»، «فرزانه باباطاهری»، «سیاوش شیخ آقایی»، «لقمان پیروتی»، «عایشه عبدالی» و «بابک مصطفی پورآذر» داوطلب نمایندگی مجلس دهم از مهاباد شدند.

پیشتر نیز:

حسن نصیری چیانه

خانم پرشنگ فرهودی

سیدمحمد نمکی

قادر پیروتی اقدم

رشید راسخی

عبدالله قباد خانی

خالد چوپانی(قادر)

صلاح الدین چلبیانی

اسماعیل نبی زاده

سید قادر محمدی

علی بیژن فر

کیوان امید فر

اسو خاتم

طاهر خوش روش

رضا عزیزی

جلال اسماعیل نژاد

سامند خلیلی

سلیمان منگوری

احمد بهشتی

حسن کبودی

حسن سالاری

عبدالکریم طه زاده فر

حامد حیدری

جلال محمود زاده

سالار حسن زاده

۱۸ نفری هستند که ثبت نام کرده بودند.

سردشت و پیرانشهر

در پایان ششمین روز از نام نویسی کاندیداهای دوره دهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت ۴ نفر دیگر با مراجعه به ستاد نام نویسی انتخابات مجلس در وزارت کشور اسم نویسی کردند. «رضا قادری»، « سلام پیشدار»، « جلال معروفیان» و «محمد پیر قارنایی» دواطلبین جدید ثبت نام کننده بودند.

پیشتر نیز:

محمد کریمیان

سلیمان آگوشی

امیر ازفنداک

مصطفی حاجی امینی

هه ژار آریانفر

کمال حسین پور

فاروق رسولی

هیوا سعدی

حاصل داسه

معروف خلیلی

علی حسنی

محمد خضری

از این حوزه انتخابیه ثبت نام کرده بودند.

میاندوآب، شاهین دژ و تکاب

در ششمین روز ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی، ستاد انتخابات فرمانداری میاندوآب هم کم خبر نبود و ۱۰  نفر به صورت حضوری داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی شدند. «مسعود باقری»  اهل شاهین دژ، «همایون هاشمی» از  تکاب، «محمد احمدی زیدکندی»  از حاتم احمدی و اهل شاهین دژ، «نراقی» اهل میاندوآب، «مهدی فیضی» اهل میاندوآب « عبدالرضا اعتمادیان» اهل تکاب، «رضا همتی»، «شاهپور سلیمان پور» از میاندوآب، «خسرو فقیه» از شاهین دژ و نیز «اکبر امیرخانی» از تکاب نام نویسی کرده اند.

همچنین براساس اخبار منتشره جهانبخش محبی نیا نیز از طریق وزارت کشور، داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه میاندوآب، شاهین دژ و تکاب شده است.

پیشتر نیز:

علی احمدی

اسدالله تابع

علی احدی وند

محمدرضا اصغری

حجت عبداللهی

حجت الاسلام روح الله بیگی

سیامک صفاری

محمدحسن داوودی

روح الله اخوان دورباش از تکاب

شریف گلی از تکاب

علی فرج زاده از شاهین دژ

سیدمهدی هاشمی از تکاب

جعفر بی ضرر از تکاب

داوود میرزایی از میاندوآب

صالح سلیمی از میاندوآب

فریدون سلیمی نیا از میاندوآب

هادی خدایی از شاهین دژ

جواد علیزاده از میاندوآب

علی اصغر احمدی از شاهین دژ

ثبت نام کرده بودند.

نقده و اشنویه

تا پایان ششمین روز از نام نویسی داوطلبان مجلس دهم شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه نفرات زیر ثبت نام کرده اند:

رضا عبدالهی

ناصر بانی زاوشتی

پرویز محمدی

علی مراد پور

سید نعمت اطهاری

عبدالله عباسی

شهرام نقوی

اکبر مهدی زاده

علی احمدی

امیر دولت پناه

ناصر اطمینان

حسن اقلیمیان

شاهرخ دیوانی

رضا خلیلی

علی زنجانی حسنلویی

اسماعیل سفری

علی هدایت

نقی عمرانی

زینب بایرامزاده

مهدی ایمانی

حاج آقا ابراهیمی

شهاب احمدی آذر

کامران مام شیخی

سلیم قادری

کیوان شیخی

جعفر صوفی

نادر پروین

رحیم فتوحی

ابوبکر مامندی

برای اخذ نمایندگی مردم حوزه انتخابیه نقده و اشنویه اسم نویسی کرده اند.