اختصاصی اکسیر نو؛
اکسیر نو، اسامی 22 زائر مفقود آذربایجان غربی در حادثه منا را استخراج کرد.

به گزارش اکسیر نو،  بعد از گذشت یک و نیم روز از وقوع فاجعه صحرای منا و کشته و مصدوم شدن جمع زیادی از زائران بیت الله الحرام به ویژه زائران ایرانی، اسامی ۲۲ زائر مفقود شده آذربایجان غربی در  این حادثه که همگی آنها از کاروان ۱۲۰۱۲ شهرستان مهاباد بوده اند به شرح ذیل اعلام شد:

نام نام خانوادگی – شماره کاروان

خاور اسماعیل پور اقدم ۱۲۰۱۲

زهرا الیاسی ۱۲۰۱۲

سلیم ایور ۱۲۰۱۲

رحمان آرمده ۱۲۰۱۲

محمدامین پیروتی ۱۲۰۱۲

عبدالناصر پیروتی ۱۲۰۱۲

اسماعیل چوپان نیک ۱۲۰۱۲

عزیز حاج ۱۲۰۱۲

زلیخا حاجی زاده ۱۲۰۱۲

عصمت حسامی ۱۲۰۱۲

عبداله خادمی ۱۲۰۱۲

حسن خان پایه ۱۲۰۱۲

گلی خمانیری ۱۲۰۱۲

مریم سلطانی ۱۲۰۱۲

احمد شاهی اقدم ۱۲۰۱۲

حسن عبداله پوری ۱۲۰۱۲

زینب عبدیان ۱۲۰۱۲

هاجر قاسمی ۱۲۰۱۲

جلیل قاسمی ۲۴۰۱۶

نازدار محمدی ۱۲۰۱۲

عشرت نریمانی ۱۲۰۱۲

به گزارش اکسیر نو، تا لحظه ارسال خبر از این افراد اطلاع دقیقی در دست نیست و تیم های امدادی بعثه مقام معظم رهبری، سازمان حج و زیارت و … در حال پیگیری موضوع از طریق مراجعه به بیمارستان ها، مراکز امدادی و … هستند و به محض کسب اطلاعات جدید به اطلام مردم شریف خواهد رسید.

همچنین فرماندار شهرستان مهاباد در گفت و گو با اکسیر نو از جان باختن ۳ تن و مجروحیت ۴ نفر از حجاج کاروان ۱۲۰۱۲ شهرستان مهاباد در حادثه مذکور خبر داده بود. (اینجا)

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

2 دیدگاه:

دیدگاه‌های غیرقابل انتشار: 0 دیدگاه‌های منتشر شده: 2
  • دیدگاه parang در یکشنبه، ۱۲ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۹:۲۴ ق٫ظ

   سلام وخسته نباشید از قرار معلوم شما در سایتتان ترویج شیعه گری به راه انداخته اید و شما از گذاشتن اسمی به نام عثمان پیروتی که جزو شهداء حادثه منا بوده خودداری کرده اید درحالی که در تمامی لیستهای ارائه شده سازمان حج وزیارت به نام مبارک عثمان پیروتی اشاره شده است .پس خودتان را اصلاح نمائید غرض ورزی تو ذات شماهاست. که ازاباء واجداتان به ارث برده اید . ودم هم از انسانیت نزنید.

   2 پاسخ
   • دیدگاه امید عظیمی در یکشنبه، ۱۲ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۱۲:۳۴ ب٫ظ

    دوست گرامی.. از اینکه اکسیر نو را برای کسب اطلاع انتخاب کردید سپاسگزاریم.. رسالت خبری ما و خط مشی اکسیر نو، اطلاع رسانی بی کم و کاست اخبار و رویدادها و عدم دخل و تصرف در انهاست.. در این مدت تحریریه اکسیر نو کوشیده تا اطلاعات لازم را همان گونه که هست، از منبع دریافت و به گیرندگان (مخاطبان) خود برساند و هیچ جهت گیری خاص مذهبی و یا سیاسی در این زمینه اثرگذار نبوده است.

    0 پاسخ

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها