نمایشگاه عکس "مدرسه طبیعت" با هدف کمک به کودکان زلزله زده کرمانشاه در سالن همایش های هتل آنا ارومیه برگزار شد.

 

نمایشگاه عکس “مدرسه طبیعت” با هدف کمک به کودکان زلزله زده کرمانشاه در سالن همایش های هتل آنا ارومیه برگزار شد.

به گزارش اکسیر نو، اولین نمایشگاه آثار پوریا قلیچ‌خانی با عنوان “مدرسه طبیعت” با هدف کمک به کودکان زلزله زده غرب کشور در استان کرمانشاه، در هتل آنای ارومیه برگزار شد.

در این نمایشگاه که ۳۵ اثر “تابلو عکس” با موضوع آثار و فعالیت های کودکان در حوزه محیط زیست نظیر بازی کودکانه، بازی با خاک، آب و بازی در دشت و چمنزار که همگی در مدارس طبیعت سراسر کشور گرفته شده اند برای فروش در معرض دید قرار گرفت.

پوریا قلیچ خانی صاحب آثار ارائه شده، با اشاره به هدف خیرخواهانه این نمایشگاه گفت: ارومیه به عنوان اولین میزبان نمایشگاه انتخاب شده و در آینده ای نزدیک دومین و سومین نمایشگاه در شهرستان های رشت و شیراز برگزار خواهد شد.

وی افزود: به دلیل استقبال بی نظیر مردم هنردوست ارومیه از نمایشگاه های عکس، این شهرستان به عنوان میزبان اولین نمایشگاه مدرسه طبیعت انتخاب شد.

قلیچ خانی تاکید کرد: تمام عواید حاصل از فروش تابلو عکس‌های این نمایشگاه به کودکان کرمانشاهی تعلق گرفت.

وی تصریح کرد: جایگاه کودکان، سبک زندگی آن‌ها، آشنایی با طبیعت و شادی آنان، موضوعات تصاویر گرفته شده هستند.

نمایشگاه عکس “مدرسه طبیعت” به همت هتل آنا ارومیه، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، حوزه هنری، اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی، شهرداری ارومیه، سازمان مردم نهاد ناجیان نبض زمین آذربایجان‌غربی و برخی جوانان خیر استان برگزار شد.

پوریا قلیچ خانی، عکاس رسمی مدارس طبیعت ایران عنوان دانشجوی فداکار محیط زیست در ششمین جشنواره تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران را داراست.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها