مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی:
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گفت: یک‌میلیون و ۲۰۸ هزار مشترک برق در استان وجود دارد که از این تعداد، ۳۲۲ هزار مشترک روستایی هستند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گفت: یک‌میلیون و ۲۰۸ هزار مشترک برق در استان وجود دارد که از این تعداد، ۳۲۲ هزار مشترک روستایی هستند.

به گزارش اکسیر نو ” اکبر حسن بکلو ” در نشست خبری با خبرنگاران ادامه داد: تا پایان آبان ماه سالجاری ۳ میلیون و ۵۵۲ هزار و ۱۲۰ کیلو وات ساعت انرژی به مشترکین واگذار شده است.

وی از افزایش مصرف ۱۰ درصدی برق نسبت به سال گذشته خبر داده و افزود: تعداد مشترکین آذربایجان غربی ۳ درصد افزایش یافته است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اظهار کرد: آذربایجان غربی‌جزو معدود استان هایی است که تمامی روستاهای بالای ۱۰ هزار خانوار آن از نعمت گاز بهره مند هستند.

حسن بکلو با اشاره به اینکه ۲۶ هزار و ۵۰۴ نفر که خارج از محدوده قرار دارند برای خرید برق ثبتنام کرده اند، افزود: از این تعداد ثبتنام کننده به ۵۱۱۳ نفر‌ انرژی برق واگذار شده است.

وی تعداد چاه های دارای مجوز برق رسانی استان را ۱۴ هزار و ۷۳۷ چاه کشاورزی اعلام کرد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق میزان اعتبار مورد نیاز برای برق رسانی به چاه های کشاورزی را ۱۱۰ میلیارد تومان عنوان کرد.

حسن بکلو تصریح کرد: ۲۸ هزار کیلومتر شبکه برق رسانی در استان وجود دارد.

وی گفت: کاهش میزان خاموشی ها، کاهش میزان تلفات انرژی و ارائه بهترین خدمات به صورت غیر حضوری از جمله اهداف تعریف شده در افق ۱۴۰۰ است‌.

مدیر عامل‌ شرکت توزیع نیروی برق ادامه داد: خدمات پورتالی و غیر حضوری تنها در ۶ استان اجرا خواهد شد که آذربایجان غربی نیز یکی از این استان ها است.

حسن بکلو با بیان اینکه میزان تلفات شبکه ای برق در سال گذشته ۱۲/۶ درصد بود، تصریح کرد: میزان تلفات شبکه ای برق در سالجاری به ۱۱/۸ درصد کاهش یافته است.

وی اعلام کرد: تا پایان سال ۹۷، ۱۲ هزار کنتور نصب خواهد شد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خاطر نشان کرد: امسال هیچگونه خاموشی ناشی از کمبود تولید برق وجود نداشت.

حسن بکلو پیک مصرف برق در سالجاری را ۹۹۰ مگاوات اعلام‌کرد.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها