رئیس سازمان‌صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: ایجاد ناحیه صنعتی قوشچی یکی از راهکارهای ایجاد اشتغال پایدار در بخش انزل ارومیه است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: ایجاد ناحیه صنعتی قوشچی یکی از راهکارهای ایجاد اشتغال پایدار در بخش انزل ارومیه است.

“جعفرصادق اسکندری” اظهار کرد: هم اکنون ایجاد ناحیه صنعتی قوشچی یکی از راهکارهای ایجاد اشتغال پایدار در بخش انزل ارومیه است.

وی گفت: بنابراین ایجاد ناحیه صنعتی درشهر قوشچی و بخش نازلو ارومیه یکی از راهکارهای ایجاد اشتغال پایدار و جذب سرمایه گذاران داخلی، خارجی و بومی به شمار می رود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی افزود: هم اینک مطالعات اولیه ایجاد ناحیه صنعتی قوشچی انجام شده و زمینه برای احداث این ناحیه فراهم شده است ودر حال گمانه زنی برای تامین آب مورد نیاز ناحیه صنعتی هستیم.

وی همچنین اظهار داشت: بی شک با ایجاد این ناحیه صنعتی و جذب سرمایه گزاران در این ناحیه و با ایجاد اشتغال پایدار، از مهاجرت بی رویه جوانان به شهرهای بزرگ جهت اشتغال جلوگیری می شود.

اسکندری تصریح کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی با برگزاری دوره های آموزشی قالی بافی، گلیم بافی، انواع بافندگی و مشاغل خانگی در پی توسعه مشاغل خانگی و روستائی بوده وبرای حمایت از این مشاغل، دولت تدبیر و امید تسهیلات ارزان قیمت را در نظر گرفته و متقاضیان می توانند برای استفاده از این تسهیلات به دستگاه های ذیربط مراجعه کنند.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها