عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:
به گزارش اکسیرنو مراسم گرامیداشت ۷۴۵ شهید ترور آذربایجان غربی صبح چهارشنبه ۸ شهریور ماه با حضور " محمدرضا باهنر" برادر شهید " محمد جواد باهنر " و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه و جمعی از مدیران کل و مسئولان استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات دانشکده فنی و حرفه ای قاضی طبا‌بایی ارومیه برگزار شد.

 

محمدرضا باهنر گفت: انقلاب ها در بیشتر کشورها و حتی برخی کشورهای اسلامی با جنگ های طولانی داخلی به ثمر رسیده اند اما امام راحل انقلاب اسلامی ایران را با الگوگیری از قیام عاشورا و با تکیه بر ایمان و اخلاص توده مردم پایه گذاری کردند چراکه معتقد بودند خون بر اسلحه و همه قدرت های زورگو پیروز می شود.

وی اظهار کرد: قبل از انقلاب دنیا را به دو بلوک شرق و غرب تقسیم کرده بودند، در سویی شوروی ملحد با مکتب کمونیست و مارکسیست بود که معنویت و متافیزیک و مبدا و معاد را قبول نداشت و در سوی دیگر لیبرال دموکرات بود که انسان را آزاد می خواند که می تواند دین داشته باشد مشروط به اینکه دین مداری منافع آنها را به خطر نیندازد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: امپریالیسم و مارکسیسم که در جنگ جهانی دوم همیشه در مقابل هم بودند بعد از آن در ظاهر مخالف هم بودند اما در عمل همت شان برای نابودی دین بود تا در پایان قرن ۲۰ نامی از دین، اخلاق و انسانیت نباشد.

وی تصریح کرد: با وجود تلاش غرب و شرق برای نابودی دین، امام راحل بدون هیچ پشتوانه مادی اما با تکیه بر اخلاص و ایمان و امید به آینده انقلابی به راه انداخت که تمام معادلات را برهم زد.

باهنر ادامه داد: نهضت عاشورایی امام راحل زلزله ای را در سالهای پایانی قرن ۲۱ با تکیه بر اخلاص و ایمان توده های مردمی ایجاد کرد.

وی تاکید کرد: بعد از سی سال با رایحه محبت، مهرورزی، دوستی و عشق به انسانیت و نجات انسانها، بهار عربی را خزان کرد و در طول چند ماه دیکتاتورها را سرنگون ساخت.

باهنر خاطرنشان کرد: امام راحل از سال ۴۲ تا ۵۷ وقت خود را صرف تربیت امت با صلابت کرده و فرهنگ جهاد و امر به معروف و نهی از منکر را که در جامعه ایران آن دوران به فراموشی سپرده شده بود، احیا کرد و اسلام ناب محمدی را در مقابل اسلام امریکایی پایه ریزی کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: دشمنان از اسلام ضد استکباری در هراسند و داعش را برای نابودی اسلام به وجود آوردند.

باهنر تاکید کرد: دنیا تازه با داعش آشنا شده است اما ما از سال ۵۸ با داعشیانی که ترور می کردند، سر می بریدند و پوست می کندند آشنا بوده و هستیم.

وی افزود: بزرگترین و سنگین ترین ترورها علیه جمهوری اسلامی ایران انجام شده تا جایی که ۱۸ هزار شهید ترور تقدیم نظام شده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: دشمن بداند اگر امروز جرأت تجاوز به خاکمان را بکند، هزاران باکری و امینی و حججی برای نبرد با آنان آماده اند.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها