اکسیر نو خبر داد:
اولین دوره مسابقات تیراندازی محلات ارومیه به همت شهرداری منطقه یک و با همکاری پایگاههای بسیج حوزه چهار شروع به کار کرد.

به گزارش اکسیرنو، مسابقات تیر اندازی سطح محلات و پایگاه های بسیج حوزه چهار سطح منطقه یک شهرداری ارومیه  که به مناسبت ایام ا… دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همچنین گرامی داشت یاد و خاطره شهید نمر باقر النمربرگزار می شود با مشارکت شهرداری ارومیه و ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه شروع به کار کرد . این مسابقات با استقبال پر شور مردم در ثبت نام مواجه شد بطوری که بیش از ۱۲۰۰ نفر تا کنون در پایگاههای تعیین  شده با تکمیل فرم های مربوطه نام نویسی نموده اند هرچند با توجه به استقبال مردم پیش بینی می شود که شرکت کنندگان به بیش از ۱۵۰۰ افزایش پیدا کند.
در این دوره مناطق شهرداری منطقه یک ارومیه، به ۱۲ بلوک طبقه بندی شده و مسابقات هر روز در یکی از بلوک ها برگزار می شود که تا کنون دو مسابقه  برگزار شده و یکی در حال انجام است که با استقبال پرشور مردم مواجه شده است.

یکی از نکات جالب توجه این مسابقات حضور اقشار مختلف مردم از پیر و جوان، روحانی، اهل تسنن و حتی بانوان در رقابتها است که مسابقات بانوان به صورت تجمیعی در یک پایگاه برگزار خواهد شد.

اولین مسابقه در مسجد حضرت محمد محله  روستای جانوسلو پنجشنبه با حضور ۱۲۰شرکت کننده برگزار و در پایان سه نفر برتر این مسابقه اعلام و معرفی شدند.

هرچند که افتتاحیه رسمی مسابقات دیروز با حضور شهردار منطقه یک و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه و جمعی از مسئولین ارومیه در مسجد امام خمینی گلباد با حضور ۱۱۲ نفر برگزار شد. رقابتها امروز نیز در مسجد خیر النسای خیابان حضرتپور ارومیه با ثبت نام ۱۳۷ نفر در حال انجام است .

این رقابت ها که برای اولین بار در سطح محلات ارومیه برگزار می شود تا ۱۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت و نفرات اول تا سوم هر منطقه به مرحله پایانی راه خواهند یافت.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها