مدیر اجرایی چهارمین جشنواره انگور از برگزاری مسابقه خوشه برتر کشاورزان و باغداران شهر های انگور خیز آذربایجان غربی در چهارمین جشنواره انگور خبر داد.

به گزارش اکسیر نو، “ناصر رکاب” مدیر اجرایی چهارمین جشنواره انگور ارومیه با  بیان این که دنیای انگور به همان اندازه که برای ما شناخته شده ، به همان اندازه نیز ناشناخته مانده است، گفت: انگور دنیایی از تنوع و رنگ  است، که جشنواره انگور فرصت مغتنمی برای شناخت اسرار و عجایب این میوه ناشناخته است.

وی افزود: در این راستا شهرداری ارومیه برنامه های جانبی و متنوعی را در جشنواره انگور جهت شناساندن اسرار و عجایب این میوه ناشناخته برگزار می کند که  یکی از این برنامه ها در جشنواره انگور امسال  برگزاری  مسابقه عجیب ترین و بزرگترین خوشه انگور  است .

مدیر اجرایی چهارمین جشنواره انگور گفت:  کلیه باغداران و انگورکاران می توانند خوشه های انگور خود را جهت شرکت در مسابقه به شهرداری ارومیه در محل برگزاری جشنواره (دهکده ساحلی چی چست) از  ۲۴ لغایت ۲۹ شهریورماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ شب تحویل دهند.

بنابر اعلام رکاب، به ۵ نفر از شرکت کنندگان که  بزرگترین و عجیب ترین خوشه انگور  را  تحویل دهند، با رای هیات داوران جوایز نفیسی اهدا می شود.

IMG_20160906_221601

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها