ياداشتي كه منصرف شده بودم از انتشارش اما تهديدها، و رفتارهاي غير قابل كنترل اين نفر كه ازنتايج اطلاع رساني افراد" بادنجان دور قاب چين" به اين نماينده مي رسد.مصمم كرد براي نشر/ هر چه بادا، باد
رضوان آیرملو/ مدیر مسئول  –
▪️حرکات  و رفتارهای برخی نمایندگان مجلس، این روزها قابل تفکر و تدبر است!
اینکه نماینده‌ای در میان هزاران مشکل موجود منطقه و کشور، تنها دغدغه‌اش جلوگیری از انتشار اطلاعات و توزیع مطبوعات میان مردمش باشد در نوع خود قابل‌توجه است!
▪️آیا توزیع روزنامه همشهری در استان‌ها ▪️تنها مشکل موجود این مملکت است؟
▪️راستی پایین آوردن شأنیت و سطح نمایندگی تا این اندازه که یکی اختلاف شخصی‌اش را با مدیر یک اداره به صحن علنی مجلس ببرد و وقت ۲۹۰ نفر را بگیرد و دیگری کینه فردی‌اش را با یک خبرنگار در قالب نطق و تذکر در مهم‌ترین مرکز قانون‌گذاری کشور، علنی سازد، محتاج تأسف و تأثری عمیق نیست! آیا به‌حال مردمی که چنین نماینده‌ای دارند و در این بزنگاه سخت اقتصادی و سیاسی، برای گشایش امورشان، چشم‌انتظار تدبیر اینان‌اند، نباید خون گریست؟!
▪️حال اینکه همین نماینده در دوره شهرداری جناب قالیباف با هزار ترفند و خدعه، امتیاز سرپرستی همشهری را برای یکی از نزدیکان فکری خود گرفت و این دفتر را مرکز و مأمن نیروهای وفادار به خود نمود و در تمام این دوران اشغال، صدای وا اسلاما و وا عدالتای ایشان برای وضعیت مطبوعات محلی درنیامد و بالعکس، برای گرفتن نشریه از یک تیم حرفه‌ای و مستقل و سپردنش به دوستان خویش، بسیار قدردان شهردار سابق تهران بود و هرگز معترض توزیع همشهری در هیچ استانی نشد! اما وقتی ورق برگشت و حق به حق‌دار رسید و همشهری به همان تیم حرفه ای همیشگی خود در استان بازگشت، باز فریاد عوام‌فریبانه این آقا درآمد! قربان این خدا را؛ چه کنیم با سیاست یک بام و دوهوای این‌گونه افراد؟ آنانی که در یک چشم بر هم زدن رنگ و لعاب عوض می‌کنند و گاهی به میخ و گاهی به نعل می کوبند، البته امثالهم، غلام سلطان محمودند و نه نوکر بادمجان! روزی طرفدار همشهری‌اند چون مدیریت استانی آن در دست خودشان است و سایر مطبوعات استانی برایشان پشیزی نمی‌ارزد و روزی دیگر که مدیریتشان بر همین روزنامه در استان فشل شد و بدهی ببار آورد و از آن خلع شدند، مطبوعات استان می‌شود گوشت قربانی و پیراهن خونین خلیفه سوم برایشان! راستی در دوره مدیریت  قبلی چرا هیچ نماینده‌ای از توزیع همشهری در استان‌ها، آزرده‌خاطر نمی‌شد؟ آیا آن زمان احوال مطبوعات استانی گل‌وبلبل بود که «آقای هیاهو» دلیلی برای دلسوزی برایشان ندیده بود؟
▪️انگار «حضرت ادب» یادشان رفته برای غصب سرپرستی همین روزنامه و سوءاستفاده از آن، حقوق چه افرادی را پایمال کردند و با دادن زمام امور آن به افراد غیرمتخصص، چگونه تنها در ۹ ماه، آن را تبدیل به یک بنگاه ورشکسته کردند! ▪️اما همیشه قصاص به قیامت نمی‌ماند هر کسی تاوان کرده‌هایش را در همین دنیا پس می‌دهد!
▪️کاش برخی نمایندگان بجای گسترش امپراتوری قدرت و سایه نفوذشان، کمی هم البته به‌صورت واقعی- و نه صرفاً شعاری و هیاهوگونه- به فکر مردم و کسانی باشند که با هزاران امید به آنها رأی داده‌اند.
▪️جناب «یک بام و دوهوا»! مشکل این استان فقط یک روزنامه نیست! مشکل فقط جابجایی یک مدیر نیست، مشکل فقط تلفظ دو کلمه نیست! مشکل، ورود امثال شما به حوزه وظایف دیگران است.
مشکل این استان بیکاری جوانان آن است. مشکل این استان نداشتن یک متر آزادراه است. مشکل این استان تعطیلی تجارت مرزی و آجر کردن نان صدها هزار ساکنان مرزی آن در سایه قوانین تصویبی امثال حضرت‌عالی است، امری که با غفلت شما نمایندگان این استان باوجود هم‌مرز بودن با سه کشور بر مردم این استان تحمیل شد! مشکل به فروش نرفتن محصولات کشاورزی است، مشکل مافیای قاچاق است. مشکل ندادن حق و حقوق کشاورزان از سوی کارخانه داران است. مشکل اعتیاد است، فقر است، بیسوادی است. مشکل این استان فقدان راه‌آهن است و تعطیلی شهرک‌های صنعتی است! مشکل این استان عوام‌گرایی و سیاست زدگی و سوءاستفاده از جایگاه و قدرت برای منافع شخصی و حب و بغض‌های فردی برخی وکلا و مسئولان است. لطفاً از خواب بیدار شوید البته اگر واقعاً خوابید و خود را به خواب نزده‌اید!
▪️وظیفه امثال شما تصویب قوانین درست و گرفتن حقوق مردم استان و گسیل بودجه به سمت پروژه‌های عمرانی، بهبود فضای کسب‌وکار، ایجاد اشتغال، برداشتن موانع تولید و از همه مهم‌تر پیگیری وضعیت دریاچه در حال احتضار ارومیه است که در ایام تبلیغات انتخاباتی و نیاز امثال شما به «رأی مردم»، صدای فریاد و ناله‌هایتان برای نجات دریاچه در کارناوال‌های انتخاباتی‌اتان، گوش فلک را کَر می‌کرد. این ها تنها گوشه ای از مشکلات مردم و من  خبرنگار در این استان است .
▪️نماینده محترم! بهتر آن نیست که هرکسی سر در کار خویش داشته و به حوزه‌
ای که در آن تخصص و تبحری ندارد ورود نفرماید! لطفاً بگذارید جامعه مطبوعاتی استان به کار خویش مشغول باشد و حضرت‌عالی هم به پیگیری سایر اهداف فردی خویش ملتزم. قبلاً بارها و بارها در صحن مجلس و در خیابان‌های ارومیه از شما به مطبوعاتیان و خبرنگاران بسیار رسیده است. آنان را دیگر به «خیر» شما کاری نیست، لطفاً «شر» نرسانید! لطفاً سطح خودتان را از آنچه هستید پایین‌تر نیاورید!
▪️به‌اندازه کافی در هر چیزی دخالت کردید، لطفاً همه دیوارهای پشت سرتان را خراب نکنید، کاری نکنید پرده‌ها فروافتد و حرمت‌ها دیگر نماند، چراکه «چون پرده برافتد نه تومانی و نه من» و آنگاه چهره واقعی خیلی‌ها بر مردم آشکار می‌گردد و تازه مردم می‌دانند که چه کسانی در پس نقاب مدافعان مردم پنهان‌شده‌ بودند!
این روزها هم که ثابت شد برایتان جان انسان ها پشیزی ارزش ندارد! می خواهید با خون بیگناهان هواپیما هوا کنید!
ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها