قدرتی زن جدید تیم والیبال شهرداری ارومیه:
شرایط ام در تبریز خوب نبود و حاشیه هایی ایجاد شد که ترجیح دادم از این تیم جدا و به ارومیه ملحق شوم.

قدرتی زن تیم والیبال شهرداری ارومیه که به تازگی از شهرداری تبریز به این تیم پیوسته است در خصوص جدایی خود از تیم تبریزی اظهار کرد: شرایط ام در تبریز خوب نبود و حاشیه هایی ایجاد شد که ترجیح دادم از این تیم جدا و به تیم والیبال شهرداری ارومیه ملحق شوم.

«آرش کشاورزی» در گفت وگو با اکسیر نو، افزود: در واقع وقتی تیم تبریز به چالش و مشکلی منتهی می شد تمام مسائل به من ختم می شد و به نوعی بار مسئولیت تیم بر دوش من سنگینی می کرد و چون کشش تحمل این موارد را نداشتم صلاح ندانستم که نیم فصل دوم را نیز در تبریز بازی کنم و به همین دلیل از این تیم جدا شدم.

وی گفت: البته ۳ هفته قبل از پایان نیم فصل اول به مسئولان شهرداری تبریز اعلام کرده بودم که قصد جدایی از این تیم را دارم اما بعد از بازی با مشهد نظرم قطعی شد و تصمیم جدی گرفتم تا باتوجه به جمیع شرایط نیم فصل دوم در تبریز نباشم.

دریافت کننده قدرتی زن تیم والیبال شهرداری ارومیه ادامه داد: با اینکه فقط دو روز در تمرینات تیم ارومیه حضور داشته ام اما با توجه به حضور اکثر بازیکنان این تیم در اردو تیم ملی و همبازی بودنمان به کار همدیگر آشنایی داریم و تا حدودی توانسته ایم هماهنگی لازم را بدست بیاوریم.

کشاورزی با اشاره به بازی ارومیه در مقابل بانک سرمایه گفت: بازی مقابل بانک سرمایه با توجه به حضور بازیکنان ملی پوش در ترکیب این تیم دشوار است اما ارومیه به برد در این بازی نیاز دارد.

او با بیان اینکه کارت بازی وی نیز برای دیدار مقابل بانک صادر شده است اذعان کرد: تیم سرمایه تیم بزرگی است هرچند شاید نبود موسوی در بازی به دلیل مصدومیت از لحاظ روحی به تیم ما کمک کند .

قدرتی زن تیم والیبال شهرداری ارومیه اظهار کرد: این بازی یک دیدار سرنوشت ساز برای هر دو تیم است چون رقابت برای تصاحب صدر جدول است و یک بازی رو در رو محسوب می شود به همین دلیل هر دو تیم تلاش می کنند تا برنده از زمین خارج شوند.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها