رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: کارگروه‌های پژوهشی و تحقیقاتی در بخش صنعت توسط دانشگاه ارومیه تشکیل شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: کارگروه‌های پژوهشی و تحقیقاتی در بخش صنعت توسط دانشگاه ارومیه تشکیل شد.

” جعفرصادق اسکندری ” با اشاره به اقدامات دانشگاه ارومیه در بخش صنعت اظهار کرد: در این زمینه کارگروه تحقیقاتی پژوهش با شرکت پاکدیس تشکیل و انعقاد دو فقره قرارداد تحقیقاتی انجام شد.
وی از تشکیل کارگروه تحقیقاتی پژوهشی با کارخانه قند ارومیه خبر داد و تصریح کرد: علاوه بر آن، تشکیل کارگروه تحقیقاتی در دانشگاه ارومیه با محوریت اولویت‌های تحقیقاتی کارخانه سیمان ارومیه از سایر اقدامات بوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی با اشاره به بازدید علمی اساتید و دانشجویان از کارخانه ایران‌پاش حداقل سه مورد و هدایت چهار پایان نامه دانشجویی به منظور رفع مشکلات کارخانه بیان کرد: همچنین کارگروه تحقیقاتی پژوهشی با کارخانجات ساحل اتحاد و مادصنعت به منظور انتقال دانش علمی اعضای هیات علمی این دانشگاه برای تبدیل شدن به شرکت دانش‌بنیان صورت گرفت.

وی افزود: تشکیل کارگروه تحقیقاتی پژوهشی با کارخانه تاتائو و همکاری در زمینه کارآموزی دانشجویان با آن بخش و معرفی رابط علمی به شرکت صنایع خوش‌پخت نقده و ارسال یک فقره پروپزال تحقیقاتی نیز انجام گرفته است.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها