از سوی استاندار:
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: دستگاه‌های اجرایی استان نگاه ویژه‌ای به حوزه آموزش‌وپرورش استان داشته باشند چرا که بدون تردید اهمیت تعلیم و تربیت بر کسی پوشیده نیست و همه ما موظف هستیم برای تقویت آموزش‌وپرورش همکاری کنیم.

سرویس خبر- امید بهرامیان: استاندار آذربایجان‌غربی گفت: دستگاه‌های اجرایی استان نگاه ویژه‌ای به حوزه آموزش‌وپرورش استان داشته باشند چرا که بدون تردید اهمیت تعلیم و تربیت بر کسی پوشیده نیست و همه ما موظف هستیم برای تقویت آموزش‌وپرورش همکاری کنیم.

محمد مهدی شهریاری گفت: وزیر آموزش‌وپرورش طرح‌ها و برنامه‌های این وزارت خانه را برای توسعه و تقویت آموزش‌وپرورش کشور اعلام کردند و ما امیدواریم با نگاه ویژه دولت تدبیر و امید و اجرای طرح‌های این وزارتخانه شاهد رشد و تعالی کشور باشیم.

وی ریشه بسیاری از ناهنجاری‌ها و بداخلاقی‌های جامعه را در تعلیم و تربیت و آموزش افراد دانست و گفت: باید دست‌به‌دست هم دهیم و با حل مشکلات حوزه آموزش‌وپرورش، بسیاری از مشکلات جامعه را حل کنیم و شاهد تعالی جامعه باشیم.

وی ادامه داد: در اجرای برنامه‌های آموزش‌وپرورش از آنها حمایت و پشتیبانی می‌کنیم چراکه حمایت از آن را یک وظیفه می‌دانم.

او در بخش دیگری از سخنان خود خواستار شفاف‌سازی درآمد حاصل از پنج درصد عوارض شهرداری‌ها و میزان پرداخت آن به آموزش‌وپرورش استان در ۵ سال گذشته شد.

استاندار آذربایجان‌غربی همچنین برای پوشش تحصیلی ۱۰۰درصدی دانش‌آموزان دوره پیش‌دبستانی ساکن در ۳۰ کیلومتری مرز، تمامی هزینه‌های تحصیلی آنان را تقبل کرد.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها