اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی درباره بیکار شدن 160 نیروی خدماتی این اداره کل توضیحاتی داد.

به گزارش اکسیر نو، در پی تماس های چند تن از کارکنان یک شرکت خدماتی  و اعلام نارضیاتی آنان از اداره کل راه و شهرسازی  آذربایجان غربی  که طرف قرار داد  شرکت  مذکور بوده،  مدیر روابط عمومی این اداره کل در راستای  روشن شدن  افکار عمومی  از موضوع مورد نظر ابهام زدایی  کرده و توضیح داد: در اداره کل راه و شهرسازی  استان بیش از ۱۶۰ نیروی خدماتی مشغول فعالیت  بودند که قرار داد یکساله  با شرکت خدماتی داشتند تا امور تنظیفی این اداره  را انجام دهند.

«ناصر ناصری قامت» ادامه داد: با توجه به پایان یافتن  مدت قرار داد این شرکت  خدماتی،  اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی  اقدام به برگزاری  مناقصه ای برای واگذاری  امور خدماتی  این اداره به  یک شرکت  دیگر کرده است.

وی با اعلام اینکه هیچ تضمینی وجود ندارد شرکت خدماتی جدیدی که روی کار خواهد آمد افراد فعلی را در اختیار بگیرد، افزود: بسیاری از شرکت های خدماتی  خود  دارای نیروی کار مستقل هستند و به احتمال زیاد  پس از برگزاری مناقصه افراد فعلی   از کار بیکار شوند.

مدیر روابط عمومی  اداره کل راه و شهرسازی اذربایجان غربی  در پایان تاکید کرد: افراد ذکر شده  طرف حساب و استخدام  شرکت  خدماتی بوده  و این اداره کل در قبال آنها مسئولیتی ندارد.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها