نفس و هسته ی فکری شکل گیری یک حرکت هدف دار و جمعی ایده ی حضرت پور جوان بود! بقیه عزیزان در تدوین و تولد آن موثر واقع شدند. شما خودتان هم جوان هستید، جوانان را دست کم نگیرید.

به گزارش اکسیر نو، سال هاست که نام “حضرت پور” با انتخابات عجین شده است، گاه راسا وارد میدان می شوند و گاها به صورت حامی و پشتیبان عمل می کنند با این حال در هر دو حالت تاثیرگذار هستند. حاج “علی حضرت پور” برادر بزرگ “محمد حضرت پور” (شهردار ارومیه) یکی از تاثیرگذاران این عرصه است که فعلا  در محافل مربوط به انتخابات مجلس دهم و رسانه ها زیاد آفتابی نشده است. خبرنگار ما طی تماس تلفنی نظرات ایشان را در خصوص کاندیداتوری روح الله و همچنین آبادگران جویا شد:

اکسیر نو-  در روز ثبت نام روح الله کنار ایشان نبودید، آیا دلیل خاصی داشت؟ 

جواب: بنده در قلب روح الله حضور داشتم (با خنده) البته روح الله قلب بزرگی دارد و تمام مردم ارومیه را در خود جای داده است.  بنده و پدرش حاج محمد از منزل ایشان را  بدرقه کردیم، با توجه به اینکه قصد داشت به همراه همسر و فرزندان و خواهر و مادرش به فرمانداری برود، به خاطر احترامی که به نظر وی داشتیم و داریم، وارد فرمانداری نشدیم. به هر حال روح الله شخصیتی مستقل و متاهل دارد و حق تصمیم گیری داشته و من همیشه حامی و پشتیبان مطلق برادرزاده ام هستم و خواهم بود.

اکسیر نو کاندیداتوری روح الله تصمیم شخصی ایشان بود یا به عنوان نماینده خاندان حضرت پور و برای بهره مندی از آرای پدرش به صحنه آورده شده است؟

جواب: همانطور که عرض کردم ایشان در این خصوص شخصیت کاملا مستقل دارند و بعد از کسب مشورت بزرگان خاندان، دوستان و صاحب نظران راسا تصمیم به کاندیداتوری گرفت البته مخالفتی هم برای حضورش ابراز نشد و مورد استقبال قرار گرفت.

اکسیر نو- فرمودید که حامی روح الله هستید، چه ویژگی و توانمندی برجسته ای در ایشان می بینید؟

جواب: روح الله فوق العاده صادق و خالص است، اهل مطالعه و تلاش است، خوش فکر و خلاق است و بسیاری از حرکت های ابتکاری ما را در انتخابات و حتی عرصه های کاری و سیاسی را روح الله ایجاد کرده است…

اکسیر نو- لطفا یک نمونه ذکر کنید؟

جواب: مثلا همان جریان آبادگران انتخابات شورای اسلامی شهر ارومیه ایده ی فکری روح الله بود.

اکسیر نو- یعنی اعضای ائتلاف را ایشان تعیین می کرد؟

جواب: انتخاب اعضای ائتلاف روند چند مرحله ای داشت و افراد زیادی در آن دخیل بودند و روح الله هم در آن نقش داشت.

اکسیر نوولی تلقی جامعه این بود که ایده و حرکت جریان آبادگران ناشی از تفکر حضرت پور پدر بود!

جواب: همانطور که عرض کردم، نفس و هسته ی فکری شکل گیری یک حرکت هدف دار و جمعی ایده ی حضرت پور جوان بود! بقیه عزیزان در تدوین و تولد آن موثر واقع شدند. شما خودتان هم جوان هستید، جوانان را دست کم نگیرید. (با خنده)

اکسیر نو شما رئیس ستاد آبادگران انتخابات شورای شهر بودید، آیا در این انتخابات هم شاهد حضور آبادگران خواهیم شد؟

جواب: هنوز معلوم نیست فعلا روی روح الله متمرکز هستیم.

 

814725027_116410

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

2 دیدگاه:

دیدگاه‌های غیرقابل انتشار: 0 دیدگاه‌های منتشر شده: 2
  • دیدگاه یک شهروند در دوشنبه، ۷ دی ۱۳۹۴ در ساعت ۱۱:۴۲ ق٫ظ

   حضرت پور شهردار الان تبدیل به یک سیاست مدار سیاس شده است. مطمئنا برای انتخابات هم برنامه دارند ولی بهتر است در کنار کارهای انتخاباتی، مثل گذشته به امور شهری هم توجه کنند. شهرمان ارومیه مثل قبل سازندگی نداره توش.

   2 پاسخ
  • دیدگاه محمود در یکشنبه، ۶ دی ۱۳۹۴ در ساعت ۱:۲۲ ب٫ظ

   این حاج علی رسما بولدوزره ستاد تبلیغاتیه حضرت پورهاست، اصلا هم بهش نمیاد این همه دور و بر داشته باشه

   2 پاسخ

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها