یک جمله برای وصف اش کافیست. با توپ جادو می کند اما با اخلاق بدش دوستدارانش را می رنجاند. صحبت از آقای معروف والیبال است. همانی که چند سالی است ریش اش را نمی زند. همان ها که تیم شهرش را در میانه راه ول کرد و به روسیه رفت. همانی که اگر حقوقش دیر شود، شهر را به هم می ریزد.

یک جمله برای وصف اش کافیست. با توپ جادو می کند اما با اخلاق بدش دوستدارانش را می رنجاند. صحبت از آقای معروف والیبال است. همانی که چند سالی است ریش اش را اصلاح نمی کند. همان ها که تیم شهرش را در میانه راه ول کرد و به روسیه رفت. همانی که اگر حقوقش دیر شود، شهر را به هم می ریزد.

سعید معروف، در  حساس ترین بازی نیم فصل اول لیگ والیبال و در بازی “پیکان و بانک سرمایه” با اعتراضاتش بازی را به هم ریخت. علی رغم چند بازی گذشته که جنگ روانی اش جواب داده بود و پیکان  در امتیازات حساس به لطف چشم غره های سعید بازی را درآورده بود اینبار حاشیه ها سوخت پیکان را تمام کرد تا در ست پنجم هم سعید معروف و هم پیکان بازنده بازی سرنوشت ساز نیم فصل لیگ والیبال در مقابل بانک سرمایه باشند.

 

در ست چهارم بازی، داد و بیداد و چشم غره های “سعید والیبال” اینبار فرهاد شاهمیری داور باسابقه و بین المللی کشور را هدف قرار داده بود که همین امر باعث تا شاهمیری تصمیم بگیرد در ست پنجم از ادامه قضاوت انصراف دهد که با وساطت ناظر بازی از سر گرفته شد.

aman08271-1000x669

 

حاشیه های آقای معروف بازی مقابل بانک سرمایه

 

* بازی های این دو تیم معمولا با تنش همراه بود و داور تا پایان ست چهارم سعی کرد با کارت زرد بازی را اداره کند.

* در آخرین امتیاز ست چهارم داور دوم بازی خطا تور سعید معروف را گرفت و این موضوع شروع اعتراضات پیکان و سعید معروف را به همرا داشت.

* برای قرعه کشی دوباره ست پنجم معروف با داور دست نداد و با صدای بلند اعتراضات شدیدی را می کرد که همین مساله دلخوری داوری و انصراف او از ادامه بازی را به همراه داشت.

* امیدوار حاتمی رییس کمیته داوران، پیمان اکبری و رضا مومنی خود را به منطقه قرعه کشی رساندند تا درگیری ها پایان بگیرد.

* فرهاد شاهمیری داور المپیکی و پرافتخار ترین داور ایران به کنار میز منشی رفت و به دلیل رفتار معروف با او قصد ادامه دادن به بازی را نداشت.

* با پا درمیانی اعضای برگزاری بازی شاهمیری قضاوت دیدار را دوباره شروع کرد اما هم داور و هم کاپیتان پیکان همچنان دلخور بودند.

* معروف در ست پنجم نتوانست بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارد و پیمان اکبری مجبور به تعویض او شد.

* در پایان بازی که طبق قوانین بازیکنان باید در پروتکل رسمی با داور و تیم حریف دست بدهند نه کاپیتان پیکان سمت داوران رفت و نه اجازه داد سایر بازیکنان بروند.

 

به طور قطع این آخرین حاشیه آقای معروف والیبال، آن رفیق نیمه راه مردم ارومیه نخواهد بود اما باید اعتراف کرد، معروف با همه این ویژگی هایی ذاتی اش دل میلیون ها هوادار را با خود برده است.

aman01061-1000x669

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها