حرکت روز؛
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی دولت را متهم به کم کاری در پیگیری وضعیت حجاج درگذشته در منا کرد.

به گزارش اکسیر نو، صبح امروز (سه شنبه هفتم مهرماه) در جریان بررسی جزئیات طرح یک فوریت توسعه و بهینه سازی آب شرب شهری و روستایی، «نادر قاضی پور» نماینده ارومیه در خانه ملت درخواست ارائه تذکر کرد و طی سخنانی که هیچ ربطی به موضوع در دست بررسی صحن علنی نداشت، یکباره شروع به گلایه از دولت و شخص رئیس جمهور کرد تا با این حرکت، همه یاد رونالدینیو بازیکن برزیلی فوتبال بیفتند که با چشمان خود سمت راست را می دید و به سمت چپ پاس می داد.

او در نطق خود که مدعی بود رئیس جمهور در پیگیری وضعیت حجاج کم کاری کرده است بر لزوم بازگشت پیکر حجاج جانباخته ایرانی در منا تاکید کرد و گفت: دولت باید تمامی این شهدا را به کشور بازگرداند و نباید اجازه دهد شهدای ما یکجا در گور دسته جمعی در عربستان دفن شوند!

سخنان وی در حالی عنوان شد که قرار است امروز پیکر جانباختگان ایرانی در منا به کشور بازگردد و رئیس جمهور نیز با نیمه کاره گذاشتن سفرش در آمریکا، در این مراسم حضور خواهد یافت. روحانی پیش از این نیز در تماس هایی با معاون اول خود خواستار پیگیری وضعیت مجروحین و درگذشتگان این فاجعه شده بود.

سخنان قاضی پور با تذکر لاریجانی رئیس مجلس روبرو شد که خطاب به او گفت: شما وقت برای تذکر گرفته اید، پس نطق نکنید و در موضوع صحبت کنید.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

1 دیدگاه:

دیدگاه‌های غیرقابل انتشار: 0 دیدگاه‌های منتشر شده: 1
    • دیدگاه آرش در چهارشنبه، ۸ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۲۲ ق٫ظ

      شرط اینه که توی میدون مثل رونالدینیو باشی ، وگرنه هر ننه قمری میتونه بازیکن عادی باشه و در جهت رودخونه شنا کنه

      3 پاسخ

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها