سرپرست تیم شهرداری ارومیه درباره حوادث بعد از بازی با تیم جواهری گنبد، گفت: مامورین امنیتی نتوانستند بر اوضاح مسلط شوند.

«بیژن فرج زاده» در گفت و گو با خبرنگار ورزشی اکسیر نو، کرد: متاسفانه بعد از بازی و خروج بازیکنان شهرداری ارومیه از سالن، تعدادی از تماشاگرنماهای تیم جواهری هنگام سوار شدن بازیکنان ما به سمت خودرو سنگ پرتاب کرده و به بدنه و شیشه آن خسارت وارد کردند.

وی در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه در این حین به هیچ یک از بازیکنان ما صدمه ای وارد نشد و همگی توانستیم به سلامت از این مخمصه خلاص شویم.

فرج زاده با تاکید بر اینکه نیروهای امنیتی چه در داخل و چه خارج سالن باید حضور پیدا کرده و شرایط را کنترل کنند، اذعان کرد: متاسفانه هواداران جواهری گنبد در داخل سالن تهمت و شعارهای ناروایی به تیم ما سر دادند و برخی تماشاگرنماها بعد از بازی در پی درگیری و ایجاد خسارت بودند ولی ماموران چه در سالن و چه در بیرون از سالن نتوانستند بر اوضاح مسلط شوند و کنترل شرایط را بدست بگیرند.

وی در خصوص احتمال محرومیت تیم جواهری توسط فدراسیون والیبال نیز گفت: بنده فکر نمی کنم که فدراسیون برای تیم جواهری گنبد محرومیتی در نظر بگیرد.

گفتنی است؛ دو تیم شهرداری ارومیه و بازرگانی جواهری گنبد در سالن المپیک گنبد به مصاف یکدیگر رفتند که در خاتمه شاگردان سیدعباسی توانستند در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱ ، ۲۷ بر ۲۵ و ۳۳ بر ۳۱ میزبان خود را شکست دهند.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها