تیم والیبال شهرداری ارومیه با شکست همنام تبریزی خود جایگاه اش را در صدر جدول لیگ برتر تثبیت کرد.

به گزارش اکسیر نو؛ عصر یکشنبه هفته ششم رقابت های لیگ برتر والیبال در شهر های والیبالی کشور برگزار شد که در یکی از این دیدار ها شهرداری ارومیه میزبان همحام تبریزی خود بود.

در این دیدار که به داربی والیبال آذربایجان شهرت یافته، بیش از ۵ هزار نفر تماشاگر در سالن الغدیر حضور داشتند؛ همچنین حضور ۴ خبرنگار از تبریز برای پوشش این بازی یکی دیگر از حواشی این دیدار بود.

یکی از حواشی جذاب قبل بازی ورود بازیکنان شهرداری ارومیه با بنر منقش به تصویر پوریا فیاضی بود که هواداران اورموی با دیدن این صحنه یکصدا شعار فیاضی تورک اغلو سر دادند.

شهرداری ارومیه با ترکیب اولیه میلاد عبادی پور، آرمین تشکری، سعید معروف، فرهاد پیروت پور، حامد تارووردی، جواد محمد نژاد و عبدالرضا علیزاده بازی را آغاز کرد.

ست اول

از همان دقایق اول؛ بازی پایاپایی از سوی دو تیم مشاهده می شد و تبریز با بازیکنان باتجربه و جویای نام خود توانست بازی را کنترل کند و تا امتیاز ۱۴ اجازه ندهد شهرداری ارومیه پیشی بگیرد ولی در این حین ستارگان با تجربه شهرداری ارومیه توانستند از اشتباهات فردی تیم تبریز استفاده کرده و بازی را در کنترل خود بگیرند.

شهرداری ارومیه این ست را با احتساب نتیجه ۲۵ بر ۲۲ توانست به سود خود به پایان ببرد.

ست دوم

در این ست شهرداری ارومیه با دریافت های خوب خود کار را در همان دقایق اول برای سرو قامتان تیم مهمان سخت کردند و همانند ست گذشته هماهنگ تر از تیم تبریز بازی را کنترل کنند.

شهرداری ارومیه با دفاع های منظم و بازی منسجم و درایت بازیکنان باتجربه توانستد بازی خود را به تیم هم نام تبریزی خود دیکته کند ولی تیم شهرداری تبریز در امتیازات پایانی توانست جلوی روند امتیازگیری ارومیه را بگیرد و بازی را به تساوی برساند که در آخر شهرداری ارومیه توانست با دفاع های جواد محمدی نژاد و میلاد عبادی پور این ست را هم با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ ببرد.

ست سوم

ستارگان شهرداری ارومیه این ست را بسیار ضعیف تر از دو ست قبلی آغاز کرد و اشتباهات فردی زیادی در تیم میزبان مشهود بود.

شهرداری تبریز با استفاده از فرصت های بدست آمده توانست ۶ امتیاز از میزبان خود پیشی بگیرد.

در این ست جای فیاضی بیش از پیش دیده میشد و بازیکنان نیمکت نشین ارومیه در این ست نتوانستند جای فیاضی را پر کنند.

با تعویض های جهانگیر سید عباسی که توام با آوردن امیر برزگر و وحید سیدعباسی بود، ورق بازی برگشت و شهرداری ارومیه در امتیاز ۱۸ در حالی که ۵ امتیاز عقب بود بازی را به تساوی کشاند، هیچ کدام از تیم ها نمی خواستند این ست را ببازند.

بلاخره این تیم شهرداری تبریز بود که این ست را با نتیجه ۳۱ بر ۲۹ به سود خود پایان برد.
ست چهارم

بازیکنان شهرداری ارومیه که ست قبلی را به دلیل این که تیم تبریز را دست کم گرفته بود اکنون با بازیکنان اصلی خود نمی خواستند دوباره این اتفاق بیافتد و هجومی تر از ست های قبلی بازی را آغاز کردند.

در این ست نصف تماشاگران سالن را ترک کردند و بقیه هواداران غرق در بازی شدند و اثری از تشویق ست های قبلی نبود.

سرویس های هدف دار جواد محمد نژاد کار را برای دریافت کنندگان تیم تبریز سخت کرد و شهرداری ارومیه توانست این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ تیم شهرداری تبریز را با شکست بدرقه کند.

شهرداری ارومیه با این برد ۲۵ امتیازی شد و همچنان جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد.

 

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها