روح الله امروز بدعت جدیدی در بین داوطلبان حضور در انتخابات گذاشت. او همراه با خانواده خود شامل همسر و فرزندان اش در ستاد انتخابات ارومیه حاضر شد تا نشان دهد قبل از هر چیز و هر کس، این خانواده او است که حامی اش هستند.

به گزارش اکسیر نو، خانواده دوستی روح الله حضرت پور نشان از رشد و بالندگی در خانواده ای اصیل است که خانواده را محور و آن را بر امور مهمی چون انتخابات نیز ارجح می داند.

روح الله اما یک سردار را نیز در کنار خود داشت. سرداری که رشادت هایش در دفاع مقدس زبانزد بود. هم رزم پدرش را. سردار بهروش را. سرداری که روح الله او را نماد یک سردار واقعی می داند.

اما دل نگران های شهر، تا روح الله را با سردار دیدند، نه گذاشتند و نه برداشتند، قلم به دست گرفتند و مردم را به قضاوت فراخواندند و وااسفا سر دادند که ایهاالناس! کجایید که آراءتان سوخت؟! کجایید که منتخبان تان به آرای شما خیانت کردند؟

صحبت از منطق کردند و گفتند حضور یک عضو شورای اسلامی شهر در کنار یک عضو مستعفی در هنگام ثبت نام منطقی است؟

اما دریغ که چنان برای نوشتن نگاشته شان حول بودند که سری به رسانه های ملی و سراسری نزدند تا ببیند رئیس جمهور روحانی نیز امروز برای ثبت نام در انتخابات مجلس پنجم خبرگان در وزارت کشور حاضر شد و پس از بازدید پشت میز نشست تا مراحل ثبت نام را طی کند. رئیس جمهورِ داوطلب را رحمانی فضلی وزیر کشور همراهی می کرد. فردی که مسئولیت مستقیم برگزاری دو انتخابات مهم ۷ اسفندماه را باید مدیریت کند.

چگونه است که هیچ رسانه مخالف دولت رئیس جمهور روحانی و دولت اش (که در ۲ سال گذشته ثابت کرده عمل به مّر قانون را بر خلاف دولت گذشته، بر خود واجب می داند) موضعی مبنی بر دوش به دوش شدن وزیر کشور با او را مطرح و تقبیح نکردند؟

اصلا در کدام ماده و تبصره قانون آمده که هیچ منتخبی چه از شورای اسلامی شهر باشد و چه مجلس شورای اسلامی، حق همراهی با یک دواطلب انتخابات را ندارد؟

اصلا کدام منطقی چنین دوشادوشی ای را نهی می کند و آن را منکر می پندارد؟

می گذاریم و می گدریم و هر آنچه اینان می پندارند و می نویسند را برای قضاوت به مردم بسپاریم، تا منطق آنان را به سنگ محک خود میزان کنند.

IMG_8718

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

1 دیدگاه:

دیدگاه‌های غیرقابل انتشار: 0 دیدگاه‌های منتشر شده: 1
    • دیدگاه شهرونددانشجوی ساکن محله فقیری ازارومیه در چهارشنبه، ۲ دی ۱۳۹۴ در ساعت ۳:۴۷ ق٫ظ

      جنابان {…}واقعا برایتان متاسفم چقدر ؟ چقدر گرفتید این خیانت را به شهدا وملت بدبخت بکنید میتوانستید برای پول بهترازاین بنویسید اما پتکش نمی کردید برسر مردم وعقایدی که دارید و… ازعوض شما عرق شرم برپیشانی من نشست. اما اینباررا بعنوان خطای جوانی وشهوت پول یا به حساب عقده هایی که ازبی توجهی کسانی که باید توجه میکردند میگذاریم ولی اگر اینگونه ادامه دهید انتظارنداشته باشید ما تماشاگرباشیم. این تهدید نیست هرچندتهدید را شما رسما آغاز کرده اید این نصیحتی است برای آینده تاریکی که به آن برای چندروز گذران نداری وبی پولیست / ایمیل ما واقعی است.

      0 پاسخ

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها