Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/exireno1/domains/exireno.ir/public_html/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 4
 ساخت بیمارستان آیت الله خویی همچنان روند کندی دارد/ رضایتبخش نبودن تزریق اعتبار برای ساخت بیمارستان های خوی - پایگاه تحلیلی خبری اکسیرنو
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، درباره وضعیت مراکز درمانی این شهرستان، گفت: خوی از سال های بسیار دور با معضل مراکز درمانی مناسب دست و پنجه نرم کرده است.

به گزارش اکسیر نو، دکتر «سید تقی کبیری» که راهی تهران بود، در پاویون فرودگاه ارومیه در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در حال حاضر ۲ بیمارستان در این شهرستان مشغول به فعالیت هستند که هر دو بیمارستان بیش از ۹۰ سال قدمت دارند و همین موضوع موجب فرسودگی تجهیزات بیمارستان های شهرستان خوی شده است.

وی درباره بیمارستان آیت الله خویی که پس از گذشت بیش از دو دهه از آغاز ساخت آن هنوز به بهره برداری نرسیده است، ابراز کرد: خیرین شهرستان خوی در ۲۴ سال گذشته تصمیم به ایجاد بیمارستان ۵۱۵ تختخوابی در شهرستان خوی گرفتند که ساخت این بیمارستان با مشکلات بسیاری همراه شد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با بیان این که ۲ عامل مهم موجب کندی پیشرفت فیزیکی بیمارستان آیت الله خویی شده بود، اظهار کرد: دو دلیل اصلی که موجب کندی پیشرفت این بیمارستان طی سال های گذشته شده بود، عظیم بودن پروژه و وابسته بودن آن به خیرین بوده است.

به گفته کبیری، در سال ۸۹ دولت به پروژه بیمارستان آیت الله خویی ورود یافت و با متقاعد کردن خیرین این پروژه را در اختیار خود گرفت.

وی افزود: اولین اقدامی که دولت برای این بیمارستان در نظر گرفت، کاهش تعداد تخت های این بیمارستان بود که از ۵۱۵ تخت به ۲۰۰ تخت کاهش یافت. علاوه بر آن ساخت بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی دیگری را وزارت راه و شهرسازی برعهده گرفته که شتاب ساخت این بیمارستان به نسبت مطلوب است.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت این بیمارستان ها نیز اعلام کرد: با توجه به کندی تزریق اعتبار، به نظر می رسد که هر دو بیمارستان در موعد مقرر به پایان نرسند.

کبیری در ادامه و درباره نامه اخیر شورای اسلامی شهر خوی مبنی بر استفاده متطقه آزاد ارس از فرودگاه خوی هم گفت: این نامه از سوی یکی از اعضای شورا بوده نه خود شورا. لذا معتقدیم این خود منطقه آزاد ارس است که باید به این نتیجه برسد می تواند از ظرفیت فرودگاه خود بهره برداری کند.

وی ادامه داد: منطقه آزاد ارس قصد داشت فرودگاهی در کنار منطقه حفاظت شده مراکان احداث کند که خوشبختانه با ورود خانم ابتکار رئیس سازمان محیط زیست، از این کار جلوگیری شد. بر همین مبنا ما فکر می کنیم منطقه آزاد ارس با توجه به نزدیکی فرودگاه خوی، می تواند از ظرفیت های آن استفاده کند.

20161107_163551

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

Notice: Undefined variable: post_id in /home/exireno1/domains/exireno.ir/public_html/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 104

Notice: WP_Query از نگارش 3.1 از رده خارج شده! تاریخ مصرف "caller_get_posts" گذشته است. به‌جای آن از "ignore_sticky_posts" استفاده کنید. in /home/exireno1/domains/exireno.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 3624

Strict Standards: Declaration of zipGun_walker_comment::start_el() should be compatible with Walker_Comment::start_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/exireno1/domains/exireno.ir/public_html/wp-content/themes/ayramloo/lib/comment_walker.php on line 121

Warning: mysqli::mysqli(): (HY000/1045): Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES) in /home/exireno1/domains/exireno.ir/public_html/comments_like_dislike/core/comments_like_dislike_core.php on line 67
Failed to connect to MySQL: (1045) Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES)