پیکان به جای شهرداری ارومیه فینالیست شد
کم دقت، پراشتباه و عصبانی. شهرداری ارومیه امروز به سعید معروف باخت. بازیکنی که با آن پسر دوست داشتنی تیم ملی، تفاوت زیادی پیدا کرده است.
به گزارش اکسیر نو، فینالیست‌های فصل گذشته سوپرلیگ والیبال ایران، لحظاتی قبل آخرین مسابقه از مرحله نیمه‌نهایی این فصل والیبال ایران را برگزار کردند تا سرنوشت بازیِ نهایی جام مشخص شود. پیکان تهران که در بازی اول شهرداری ارومیه را شکست داده بود و شهرداری که در ارومیه موفق شده بود رقیب تهرانی را از پیش رو بردارد، برای صعود به فینال به پیروزی در مسابقه امروز پایتخت نیاز داشتند.

بر خلاف انتظار، ارومیه‌ای ها مسابقه را عالی آغاز کردند و در دو دست اول با ارائه نمایشی برتر موفق شدند با نتایج ۲۵ به ۲۲ و ۲۵ به ۲۳ حریف را شکست بدهند. همه چیز برای فینالیست شدن تیم قرمزپوش کافی به نظر می‌رسید که اصرار تاکتیکی پیمان اکبری بالاخره نتیجه داد و پیکان ورقه مسابقه را برگرداند و با پیروزی در هر سه ست بعدی، به فینال رسید.

 حساس‌ترین لحظات این مسابقه پرتنش، اواخر ست چهارم رقم خوردند. وقتی که اعتراض شدید سعید معروف به داور موجب شد این بازیکن کارت قرمز دریافت کند و همین کارت، یک امتیاز فنی را نصیبِ تیم رقیب کرد تا شهرداری ارومیه عملا ست چهارم را از دست بدهد. رفتارهای تند و خشونت‌آمیز سعید معروف، در ست پنجم نیز ادامه داشت و عملا روحیه را از تیم شهرداری گرفته بود. در این لحظات تماشاگران حاضر در سالن نیز علیه این بازیکن و رفتارهایش شعار می دادند. پاس‌های او نیز در این لحظات چنگی به دل نمی‌زدند و در مقابل این پاسور ایتالیایی پیکان بود که با پاس‌ها و دفاع‌های بی‌نظیر، در نهایت تیمش را برنده مسابقه کرد. کاپیتان تیم ملی امروز همه کاره شهرداری ارومیه بود. بازیکنی که با اعتراض و خشونت اغراق‌شده، تمرکز را از تیم خودی گرفت و موجبات شکست شهرداری در این مسابقه حساس را فراهم کرد تا پیکان، حریف بانک سرمایه در فینال شود.

 همزمان با روز ناامیدکننده سعید معروف، ستاره‌های ملی‌پوش پیکان در آرامش کامل روز بسیار موفقیت‌آمیزی را پشت سر گذاشتند. امیر غفور بدون اشتباه همه ضربات پشت خط را زد و میرزاجانپور که از ابتدا در ترکیب نبود، بازگشت درخشانی به تیم پیمان اکبری داشت. شاید بعد از تماشای مسابقه حساس امروز، لوزانو نگران نقش کاپیتان تیمش در بازی‌های حساس پیش‌روی تیم ملی باشد.

معروف یکی از بااستعدادترین مهره‌های تاریخ والیبال ایران به شمار می‌رود اما با روندی که در پیش گرفته، رفته رفته باید در انتظار انتخاب جانشین برای او در تیم ملی باشیم.

ifcVIIo2eEmLfkgGvWp9w

منبع: آی اسپورت

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

2 دیدگاه:

دیدگاه‌های غیرقابل انتشار: 0 دیدگاه‌های منتشر شده: 2
  • دیدگاه بیانی در سه شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ در ساعت ۴:۰۶ ب٫ظ

   اکسیرنو چرا فقط از شانسپلیس حمایت می کند هر چی ورزشی درباره شانسپلیس

   1 پاسخ
   • دیدگاه علیزاده در سه شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ در ساعت ۴:۰۸ ب٫ظ

    اره راست می گه. از تیم های دیگه مطلب بذارید

    0 پاسخ

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها