IMG_20151025_111156شامگاه پنجشنبه هم‌زمان با اولین روز دهه فجر سالِ‌جاری، جمع کثیری از نمایندگان و خبرنگاران رسانه‌های مکتوب، برخط و مجازی استان در سالن همکف استانداری گرد هم آمدند تا در قریب به 4 ساعت، حدود 40 سؤال از محمدمهدی شهریاری پرسیده شده و نخستین ذهنیت استاندار را از داشته‌ها و توانمندی‌های اصحاب رسانه استان، شکل دهند.
مطلبی مدیرکل دفتر امور شهری استانداری آذربایجان‌غربی
82441411-71435981مطلبی ازجمله مدیرانی است که پس از بازنشستگی در 25 سال خدمت، به گفته خویش، به‌دلیل ناهمخوانی فکری با دولت دهم، در زمان استانداری قربانعلی سعادت دوباره دعوت به‌کارشده است. این روزها شایعاتی بالأخص در شهرستان سلماس زادگاه وی در مباحثی چون پاداش بازنشستگی و سنوات خدمت، الزام شهرداران به معامله با برخی شرکت‌های خاص، انتصاب خارج از قانون یکی از نزدیکان، استخدام‌های خارج از عرف در شهرداری سلماس و برخی مصالحات با شهروندان در زمان تصدی پست این شهرداری و همچنین امکان تصدی پست فرمانداری و یا نامزدی در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی از حوزه سلماس، در فضای مجازی و رسانه‌ای، در مورد وی به گوش می‌رسد؛
20171216_141319آن گرانی اجناس ضروری مورد نیاز زندگی باعث شد تا تجمعاتی اعتراض امیز در سراسر کشور برپا شود. درک این موضوع که این تصمیمات تک بعدی چه آسیبی به بدنه جامعه و بیش از 60 درصد مردم میزند موضوع چندان سختی نیست. سطح رفاه در کشور ما برای بیشتر مردم بی معنی است چون رفاه در کمترین حد خود نیز موضوعی غیر قابل دسترس می باشد.
c366ccb96408274a65cc7در عالم رسانه کمتر اتفاق می‌افتد که نقل‌قول و تکه کلامی، عیناً تبدیل به تیتر یک یادداشت یا نقد شود اما گاهی برای تحلیل و بررسی برخی دولتمردان و سیاست ورزان چاره‌ای جز مراجعه به‌عین گفتارشان نیست.
IMG_20171023_130950
DSC_2906مردم در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، با همه کاندیداها آشنا و بلکه آشناتر شدند و سپس دست به انتخاب زدند؛ اما آنچه اخیراً از سوی دو تن از بزرگان مشی اصلاح‌طلبی و اعتدال در حمایت از یکی از رقبای سرسخت و تندروی دکتر روحانی در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری که در تبلیغات و مناظرات تلویزیونی از هیچ اهانتی به رئیس جمهور و دولت مستقر فروگذار ننمودند، روی داد، تعجب‌ همگان را برانگیخت و مردم را در بهت و حیرت فرو برد.
636134373548104329لجن پراکنی ها و تولید و انتشار محتوای بدون سند و مدرک موید آن است که در شرایط کنونی، لبه ی قصاب گونه ی تلگرام و فضای مجازی بر لبه دیگر فائق آمده و به طور یقین در صورت اهمال در برابر این بلبشو، جامعه سلاخی خواهد شد!
IMG_20170316_205545محراب آقاپور می تواند نسخه نجات بخش اصولگرایان برای کمتر کردن فاصله با توده ها و گذار از بحران مقبولیت اجتماعی باشد.
در پی انتشار گزارش مجعول همشهری؛
IMG_20170227_145654دو هفته نامه "آچیق یول" در سرمقاله چهارمین شماره منتشر خود به قلم "اسفندیار سپهری نیا" به گزارش مجعول منتشر شده روزنامه همشهری در رابطه با تاریخچه شهر اورمیه پرداخته است.
2070زمان گویای همه چیز خواهد بود اما این دلیل بر این نمی شود تا واقعیت های تاریخی را یادآور نشویم و از آن عبرت نگیریم. به واقع هر حزبی که عنوان اصلاح طلبی داشت، حتما دبیر آن نیز اصلاح طلب واقعی نخواهد بود. در این مدت نیزعملکرد آنها موید این امر است. اصلاح طلبان در بزنگاه های حساس تاریخی مانند انتخابات محک خورده اند و آزموده را آزمودن خطاست. بر این اساس میدان دادن به افرادی که به اصلاحات خیانت کردند نیز خطاست.
IMG_3375مردم اورمیه با حضور باشکوه خود در تظاهرات 22 بهمن، بصیرت خود را در پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.
يادداشت استاندار محترم- مرداد93چندین ماه می شد که حضری نماینده پیرانشهر و سردشت در رسانه ها به صورت یکجانبه اتهاماتی را بدون ارائه سند و مدرک روانه استاندار آذربایجان غربی می نمود اما سعادت استاندار آذربایجان غربی تا کنون درباره این اتهامات سکوت کرده بود
استاندار آذربایجان غربی در نشست خبری عنوان کرد
139305111432114963329394سعادت استاندار آذربایجان غربی در مدت مسئولیت خود در استان کم به میان خبرنگاران آمد اما هر زمان که آمد حرفهای زیادی برای گفت داشت. حرفهایش را هم تاکنون رک و بی پرده بر زبان آورده است. مقام عالی استان در عصر روز سه شنبه 12 بهمن بار دیگر به میان اصحاب رسانه آمد تا پاسخگوی اصحاب رسانه باشد. سعادت در این نشست هم از دریاچه ارومیه، سفر به کشور جمهوری آذربایجان، طرح های اشتغال زایی ولزوم سرمایه گذاری کلان در بخش معدن استان، کولبران و دریاچه ارومیه صحبت کرد اما مهمترین بخش حرفهایش را به اتهامات خضری نماینده پیرانشهر و سردشت اختصاص داد.
استاندار آذربایجان غربی در برنامه تلویزیونی پایش
photo_2017-01-04_07-52-46استاندار آذربایجان غربی در رابطه با اقدامات انجام گرفته در استان برای کاهش نرخ بیکاری نیز گفت: با ایجاد بسترهای مناسب و رونق کشاورزی، استان آذربایجان غربی دومین استان کشور در کاهش نرخ بیکاری بوده است.
دکتر پزشکیان در گفت و گوی اختصاصی با اکسیر نو
pezeshkianسال ها پیش، هنگامی که با همسر مرحومم تخصص و فوق تخصصمان را گرفتیم، آمدیم گفتیم که ما آماده ایم به شهرمان کمک کنیم ابتدا به به و چه چه کردند و بعد فراموش کردند. این اتفاق دوبار افتاد و آقایان ما را فراموش کردند. ما هم جمع کردیم و رفتیم!
پربیننده‌ترین‌ها در سیاست
پربحث‌ترین‌ها در سیاست