از هفته سوم لیگ برتر والیبال؛
از هفته سوم مسابقات لیگ برتر والیبال؛ تیم والیبال شهرداری ارومیه توانست در دومین بازی خارج از خانه پیروز از زمین خارج شود.

به گزارش اکسیر نو، در این بازی که عصر روز یکشنبه در خانه والیبال تهران برگزار شد دو تیم شهرداری ارومیه و سایپا به مصاف هم رفتند که تیم ارومیه توانست میزبان خود را با نتجه ۳ بر یک شکست دهد.

تیم والیبال شهرداری ارومیه در این دیدار با سعید معروف، میلاد عبادی پور، حامد رضایی، مهدی بازارگرد، پوریا فیاضی، آرمین تشکری و عبدالرضا علیزاده به عنوان لیبرو با سرمربیگری جهانگیر سید عباسی در مقابل سایپا با ترکیب مجتبی شعبان، مجتبی قلی زاد، مهدی رنجبر، جواد حسین آبادی، ساسان دژآرا، علی نودوز پور و مصطفی حیدری با سرمربیگری ناصر شهنازی قرار گرفت.

در ست اول هر دو تیم بازی را خوب شروع کردند و پا به پای هم پیش می‌رفتند اما تجربه یاران ارومیه باعث شد تا در انتهای ست ارومیه بتواند با حداقل اختلاف امتیاز ست اول را ۲۵ بر ۲۳ پیروز از زمین خارج شود.

ست دوم نیز در حالی آغاز شد که هر دو تیم بازی خوبی از خود ارائه دادند. بازیکنان جوان تیم سایپا با هدایت سرمربی ارومیه‌ای تیم خود در مقابل یاران سرشناس ارومیه خوب ظاهر شدند اما در نهایت بازهم این ارومیه بود که گیم دوم را نیز با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به نفع خود به پایان برد.

در ست سوم اما این تیم سایپا بود که به هر نحو می خواست پیروز از زمین خارج شود. بازیکنان تیم سایپا بازی کم اشتباهی از خود ارائه دادند و در نهایت توانستند نتیجه ست سوم را ۲۵ بر ۲۱ به سود خود به پایان برسانند.

ست چهارم آغاز شد. تیم ارومیه که می خواست با برد در این ست هر سه امتیاز بازی را از آن خود کند با تمام قدرت بازی کرد. اما سایپا نیز نمی خواست بازی را واگذار کند و پا به پای ارومیه پیش می آمد. دو تیم در امتیاز ۲۵ مساوی شدند اما تجربه کاپیتان معروف به داد ارومیه رسید و شهرداری ارومیه توانست ست چهارم را نیز با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ پیروز شود و هر سه امتیاز بازی خارج از خانه را کسب نماید.

تیم والیبال شهرداری ارومیه که هر سه بازی خود را در لیگ برتر والیبال با برد پشت سر گذاشته است، چهارشنبه همین هفته در زاهدان به مصاف تیم گوهر کویر زاهدان می‌رود

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها