از هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال:
تیم والیبال شهرداری ارومیه با این برد خانگی و با یک بازی بیشتر به صدر جدول بازگشت و رکورد بازی خانگی بدون شکست را حفظ کرد.

به گزارش اکسیر نو، از هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال تیمهای والیبال شهرداری ارومیه و آلومینیوم المهدی هرمزگان در ورزشگاه نیمه پر الغدیر ارومیه با قضاوت مرتضی اکرمی و مجتبی بیداریان به مصاف هم رفتند که ارومیه توانست سه بر یک میهمان خود را با شکست بدرقه کند و بازهم در بازیهای خانگی بدون شکست باقی بماند.

در این دیدار که در واقع طبق برنامه بازی هفته هفدهم محسوب می شد و بنا به درخواست تیم هرمزگان که برای رویارویی با تیم تبریز به این شهر آمده بود صورت گرفت، تیم ارومیه با ترکیب سعید معروف، میلاد عبادی پور، حامد رضایی، جواد محمدی نژاد، آرش کشاورزی، فرهاد پیروت پور و عبدالرضا علیزاده (لیبرو) با سرمربیگری جهانگیر سیدعباسی به مصاف هرمزگان با ترکیب مسعود رمضانی، محمد باقری، سهیل احمدی، صمد اکبری، رضا مروتی، علیرضا نصر اصفهانی و ناصر رحیمی (لیبرو) با سرمربیگری فرهاد اعرابی رفت.

ست اول این دیدار در حالی آغاز شد که هرمزگان بازی بهتری از خود ارائه داد و حتی زودتر از ارومیه به امتیاز هشت رسید اما در ادامه این شهرداری ارومیه بود که رفته رفته بر بازی مسلط شد. هرچند ارومیه نتوانست اختلاف امتیاز زیادی ایجاد کند اما در پایان ست اول توانست ۲۵ بر ۲۲ پیروز از زمین خارج شود. در ست اول برخورد میلاد عبادی پور و عبدالرضا علیزاده باعث آسیب دیدگی مختصر علیزاده شد اما مربیان ترجیح دادند برای جلوگیری از آسیب جدی علیزاده را تعویض کنند.

ست دوم آغاز شد و یاران ارومیه در ابتدا پیش افتادند. اما این بازیکنان با انگیزه بندرعباس بودند که خود را به ارومیه رساندند و حتی در مقاطعی از ست دوم از آنها پیشی گرفتند. اما تجربه بازیکنان ارومیه بر انگیزه یاران هرمزگان چربید و ارومیه ست دوم را با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به نفع خود به پایان برساند تا فقط یک ست با پیروزی در این دیدار فاصله داشته باشد.

اما در ست سوم ورق برگشت. ارومیه که در این ست اکثر یاران اصلی خود و حتی معروف را تعویض کرده بود بازی خوبی ارائه نداد. از همان ابتدا هرمزگان پیش افتاد و حتی در اواسط ست توانست اختلاف پنج امتیازی ایجاد کند.  بازی کم نقص صمد اکبری یار نقده ای تیم هرمزگان در این نتیجه تاثیربسیاری داشت. در نهایت تیم هرمزگان توانست ست سوم را بانتیجه ۲۵ بر ۲۳ پیروز شود. در این ست صمد اکبری به دلیل اعتراض به داور یک کارت زرد دریافت کرد.

ست چهارم ارومیه بازی زیبا و کم اشتباهی به نمایش گذاشت. ورود دوباره عبادی پور به زمین باعث شد تا ارومیه سوار بر بازی شود. اختلاف هشت امتیازی ارومیه باعث شد تا حاشیه امن نسبی برای برد در این ست برای این تیم ایجاد گردد اما بندرعباس هم تیمی نبود که به این راحتی تسلیم شود به طوری که با کسب چند امتیاز پیاپی اختلاف را کاهش داد اما در پایان این ارومیه بود که توانست ست چهارم را با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ پیروز شود و بازی را با نتیجه سه بر یک به نفع خود به پایان برساند.

ارومیه با این برد ۴۰ امتیازی شد و مجددا به صدر جدول بازگشت. در این دیدار صمد اکبری قدرتی زن تیم هرمزگان با کسب ۱۸ امتیاز امتیاز آورترین بازیکن میدان بود و پیروت پور نیز با کسب ۱۶ امتیاز امتیاز آورترین بازیکن ارومیه معرفی شد.

تیم والیبال شهرداری ارومیه چهارشنبه این هفته در ورامین به مصاف متین صالحین این شهر می رود.

 

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها