از دومین بازی مرحله پلی آف مسابقات لیگ برتر والیبال:
تیم والیبال شهرداری ارومیه مقابل پیکان به پیروزی رسید تا سرنوشت تیم فینالیست را به بازی سوم بکشاند.

به گزارش اکسیر نو، از دومین بازی مرحله پلی آف مسابقات لیگ برتر والیبالتیم شهرداری ارومیه در ورزشگاه مملو از جمعیت غدیر ارومیه با قضاوت ابراهیم فیروزی و مهدی نویدی توانست تیم پیکان را سه بر یک از پیش رو برداشت و با توجه به برد پیکان در بازی اول، تکلیف تیم صعود کننده را به بازی سوم بکشاند.

در این بازی تیم والیبال شهرداری ارومیه با ترکیب سعید معروف، میلاد عبادی پور، حامد رضایی، مهدی بازارگرد، آرمین تشکری، آرش کشاورزی و عبدالرضا علیزاده به عنوان لیبرو با سرمربیگری جهانگیر سید عباسی به مصاف یاران پیمان اکبری با ترکیب والریو ورمیگیلیو، نیکلای نیکولوف، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد قائمی، مسعود غلامی، امیر غفور و مهدی مرندی به عنوان لیبرو رفت.

ست اول این دیدار با کسب دو امتیاز پیاپی از سوی پیکان آغاز شد و حتی پیکان توانست زودتر از ارومیه به امتیاز هشت و وقت استراحت فنی اول برسد. اما رفته رفته ارومیه بازی را در دست گرفت و این تیم توانست با ارائه یک بازی کم اشتباه ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ پیروز از زمین خارج شود.

در ست دوم هرچند ارومیه بازی بهتری ارائه داد و در طول بازی نیز پیش بود اما پیکان توانست بازی را در امتیاز ۲۳ برابر کند و با استفاده از تجربه بازیکنان خود ست دوم را ۲۸ بر ۲۶ به نفع خود به پایان برساند هرچند در این ست مصدومیت آرش کشاورزی و خروج وی از زمین باعث شد تا کمی شرایط ارومیه افت کند.

ست سوم نیز با برتری ارومیه آغاز شد. بازی کم نظیر معروف و پیروت پور در ست سوم باعث شد تا ارومیه پیش بیفتد و بتواند اختلاف امتیاز ایجاد کند. ارومیه توانست این اختلاف امتیاز را تا آخر حفظ کرده و در ست سوم ۲۵ بر ۲۰ پیروز شود.

ارومیه در ست چهارم توانست با یک نمایش دیدنی و بی نقض، بازی را در دست بگیرد و ست چهارم را با نتیجه ۲۵ بر ۱۴ به نفع خود تمام کند و نتیجه بازی را سه بر یک نماید.

تیم والیبال شهرداری ارومیه در بازی اول با نتیجه سه بر یک و با امتیازات نزدیک بازی را به حریف خود پیکان واگذار کرد و امیدوار است تا با برد در بازی سوم مقابل پیکان یکی از راهیان فینال شود. هرچند داوری این بازی حرف و حدیث هایی داشت و همین امر باعث اعتراض بازیکنان و گرفتن کارت قرمز برای هر دو تیم شد.

از نکات جالب توجه این دیدار حضور نماینده و دو کاندیدای راه یافته به مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی بود که شور و شوق بسیار زیادی بین هواداران ایجاد کند.

 

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها