نایب‌رئیس هیئت وزنه‌برداری آذربایجان غربی:
نایب‌رئیس هیئت وزنه‌برداری آذربایجان غربی گفت: علی میری مقام سوم مسابقات دسته ۸۵ کیلوگرم وزنه‌برداری داخل سالن آسیا را به‌دست آورد.

” شاهرخ پیری ” در گفت‌وگو با اکسیر نو، با اشاره به حضور وزنه‌بردار شهرستان ارومیه در مسابقات داخل سالن آسیا در قالب تیم ملی وزنه‌برداری اظهار داشت: علی میری یکی از برترین وزنه‌برداران کشورمان در دسته ۸۵ کیلوگرم است.

وی افزود: علی میری بیش از دو ماه است که در اردوهای متداول به سر می‌برد و از قبل امیدوار بودیم که بتواند نتیجه در خورشان تیم ملی را در مسابقات کسب کند.

نایب‌رئیس هیئت وزنه‌برداری آذربایجان غربی گفت: علی میری یکی از آینده داران وزنه‌برداری کشورمان است و او در حالی در این مسابقات حضور دارد که در سن ۲۲ سالگی به سر می‌برد.

وی با اشاره به حرکات میری در یک ضرب یادآور شد: وی در حرکت نخست یک ضرب نتوانست وزنه ۱۵۵ کیلوگرمی را مهار کند و در ادامه در حرکت دوم این وزنه را توانست مهار کند و در حرکت سوم حرکت یک ضرب توانست وزنه ۱۶۰ کیلوگرمی را بالای سر خود ببرد و در حرکت یک ضرب در مقام چهارم قرار گرفت.

پیری با اشاره به حرکات میری در دو ضرب بیان کرد: میری در حرکت نخست دو ضرب وزنه ۱۹۵ کیلوگرمی را مهار کرد و در حرکت دوم توانست وزنه ۲۰۱ کیلوگرمی را بالای سر ببرد و در حرکت سوم دو ضرب متأسفانه نتوانست وزنه ۲۰۵ کیلوگرمی را مهار کند و با وزنه ۲۰۱ کیلوگرمی به کار خود پایان داد.

وی تاکید کرد: میری در حرکت دو ضرب در مقام دومی ایستاد و در مجموع توانست با کسب ۳۶۱ امتیاز پس از آل جمایلی از کشور عراق و علیمف از کشور ازبکستان به مدال برنز این دوره از مسابقات دست یابد.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها