Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/exireno1/domains/exireno.ir/public_html/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 4
 عمل گرایی سیاست کاری آبادگران است - پایگاه تحلیلی خبری اکسیرنو
پرویز جلیلی:
سیاست کاری آبادگران بر مبنای عمل گرایی شکل گرفته و سعی می کنیم به دور از شعارزدگی، عملا پیگیر مطالبات و برنامه های توسعه شهر باشیم.

از بدو تشکیل شوراهای اسلامی تاکنون، کمتر اتفاق افتاده که فردی آنقدر مقبولیت داشته باشد که در تمامی انتخابات های برگزار شده پیروز گردیده و عضو ثابت هر چهار دور شورای اسلامی یک شهر بشود. آقای «پرویز جلیل» یکی از همین نمونه های نادر و مثال زدنی است که در شهر بزرگی چون ارومیه چهار بار از مردم رای اعتماد گرفته و به عضویت شورای اسلامی شهر درآمده و در دوره سوم و چهارم (تا بدین روز) ریاست آن را نیز برعهده گرفته است. بی شک هیچ کس به اندازه ایشان به فضای کاری و سیاسی شورا و شهرداری مسلط نبوده و با توجه به اینکه در میان اعضای شورا، ریش سفید هم است، تثبیت ریاست شورا برایش مقدورتر شده است.

ایشان از اعضای شاخص جریان آبادگران و از حامیان جدی شهردار ارومیه محسوب می شود که نامش در لیست ائتلاف آبادگران وجود داشت. خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی اکسیر نو در خصوص وضعیت جاری شورای اسلامی شهر ارومیه و همچنین سیاست های آبادگران در انتخابات پیش رو در محل شورا مصاحبه ای کوتاه با ایشان ترتیب داده است:

اکسیر نو: جناب آقای جلیلی! خسته نباشید؛ هم به خاطر جلسات کاری فشرده و هم بخاطر زحماتی که در طول سال ها عضویت تان در شورای اسلامی شهر ارومیه کشیده اید.

جواب: ممنونم! در برابر محبت و اعتمادی که مردم عزیز و شهیدپرور ارومیه در حق ام روا داشته اند صرفا انجام وظیفه کرده ام و برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم عزیز تمام سختی ها و خستگی ها را به جان خریدم و خواهم خرید.

اکسیر نو: برای صرفه جویی در زمان مستقیما در خصوص جریان آبادگران و انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی سوال می کنم. آیا معتقد به توفیق این جریان در چهارمین دور شورای اسلامی شهر ارومیه و مجموعه مدیریت شهری هستید؟

جواب: آبادگران با نیت خدمت به مردم و با تکیه بر اصل ولایتمداری و توسل به شهدا و تاسی از بیانات مقام معظم رهبری شکل گرفت و فکر می کنم توفیقات کسب شده در این خصوص به وضوح قابل مشاهده است.

اکسیر نو: تفاوت شورای چهارم که اکثریت کرسی های آن در اختیار آبادگران است، با دوره های قبل در چه چیزی است؟

جواب: همدلی و همراهی بسیار خوبی در شورای چهارم وجود دارد و انصافا تمام ۱۵ عضو شورا دست در دست هم برای پیشبرد برنامه ها تلاش می کنند و همچنین شهردار محترم ارومیه و همکاران شان در مجموعه شهرداری همکاری خوبی با شورا دارند که می توان گفت آبادگران در ایجاد فضای مثبت موجود سهم بسزایی دارند.

اکسیر نو: برنامه ها و سیاست های آبادگران برای آینده شهر چیست؟

جواب: به صورت کلی عرض می کنم که سیاست کاری آبادگران بر مبنای عمل گرایی شکل گرفته و سعی می کنیم به دور از شعارزدگی، عملا پیگیر مطالبات و برنامه های توسعه شهر باشیم.

اکسیر نو: آیا آبادگران برای انتخابات مجلس لیست و ائتلاف تشکیل خواهد داد؟

جواب: فعلا در حال مذاکره و بررسی هستیم اگر جمع بندی حاصل شد اعلام می کنیم.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

Notice: Undefined variable: post_id in /home/exireno1/domains/exireno.ir/public_html/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 104

Notice: WP_Query از نگارش 3.1 از رده خارج شده! تاریخ مصرف "caller_get_posts" گذشته است. به‌جای آن از "ignore_sticky_posts" استفاده کنید. in /home/exireno1/domains/exireno.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 3624

Strict Standards: Declaration of zipGun_walker_comment::start_el() should be compatible with Walker_Comment::start_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/exireno1/domains/exireno.ir/public_html/wp-content/themes/ayramloo/lib/comment_walker.php on line 121

Warning: mysqli::mysqli(): (HY000/1045): Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES) in /home/exireno1/domains/exireno.ir/public_html/comments_like_dislike/core/comments_like_dislike_core.php on line 67
Failed to connect to MySQL: (1045) Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES)