رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی از رونمایی محصول جدید واحد تولیدی انواع تریلر در ارومیه خبر داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی از رونمایی محصول جدید واحد تولیدی انواع تریلر در ارومیه خبر داد.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: رونمایی از محصول جدید واحد تولیدی انواع تریلر با ظرفیت تولید سالانه هزار دستگاه در ارومیه انجام می شود.

 

اسکندری با اشاره به اینکه به مناسبت دهه فجر، در روز ۱۷ بهمن ماه پنج واحد تولیدی در ارومیه افتتاح و یا کلنگ زنی می شود، اظهار کرد: در این رابطه واحد تولیدی محصولات و قطعات پلاستیکی در شهرک فاز دو ارومیه با ۱۱ میلیارد ریال سرمایه و اشتغال ۱۰ نفر و نیز ظرفیت تولید سالانه ۲۸۰ تن در سال افتتاح می شود.

 

وی تصریح کرد: علاوه بر آن در همین روز در شهرک صنعتی فاز دو، واحد تولیدی خمیرپیتزا با ظرفیت تولید سالانه ۵۰۰ تن در سال، سرمایه ۲۰ میلیارد ریال و اشتغال ۵۰ نفر به بهره برداری می رسد.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی از کلنگ زنی کامیونت با ظرفیت تولید پنج هزار دستگاه در سال خبر داد و افزود: اشتغال این واحد تولیدی ۱۳۷ نفر بوده و سرمایه مورد نیاز آن ۱۸۲ میلیارد ریال است.

 

اسکندری بیان کرد: واحد تولیدی انواع غذاهای آماده و کنسروی در شهرک صنعتی فاز سه با ۱۰ میلیارد ریال سرمایه و اشتغال ۱۵ نفر و نیز ظرفیت تولید سالانه ۳۴۰ تن در سال از سایر پروژه های قابل افتتاح دهه فجر در ارومیه است.

 

وی گفت: رونمایی از محصول جدید واحد تولیدی انواع تریلر با ظرفیت تولید سالانه هزار دستگاه و اشتغال ۶۰ نفر و نیز سرمایه ۳۰۰ میلیارد ریال در جاده سلماس نیز انجام می شود.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها