بر اساس اخبار منتشر شده مبنی بر تبدیل شدن خوی به استان و جدایی از آذربایجان غربی که به نقل از موید حسینی صدر نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی، در خروجی برخی سایت های قرار گرفت؛ برآن شدیم تا صحت این ماجرا را از قاضی پور پیگیر شویم.

نماینده مردم ارومیه در خانه ملت گفت: طبق برخی مطالب منتشر شده در سایت های متعلق به نماینده خوی در مجلس شورای اسلامی، وی ارومیه را دشمن خود می داند.

نادر قاضی پور در گفت و گو با سرویس سیاسی اکسیر نو، با بیان اینکه، موید حسینی صدر در مطالب منتشر شده در سایت های خود،  ارومیه و داعش را دشمن خود می داند، اظهار کرد: کینه توزی این فرد به ارومیه  در بیانات وی قابل لمس است که وی ارومیه را همراه داعش دشمن خود می داند.

نماینده مردم ارومیه در خانه ملت با تاکید بر اینکه، اخبار مربوط به تقسیم آذربایجان و تبدیل شدن خوی به استان کذب است، اذعان کرد: آقایان برای افزودن به پایگاه های رای خود به هر دروغی چنگ میزنند؛ به هیچ وجه تبدیل خوی به استان مطرح نیست و برخی ادعا ها در این رابطه کاملا کذب و بی اساس بوده و شعار های پلید انتخاباتی است.

قاضی پور تاکید کرد:  حتی اجازه تفکر تجزیه آذربایجان را به احدی نخواهیم داد.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

20 دیدگاه:

دیدگاه‌های غیرقابل انتشار: 0 دیدگاه‌های منتشر شده: 20
  • دیدگاه آرش در دوشنبه، ۶ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۳۷ ق٫ظ

   آقای خویم معلومه از اطراف خوی هستیا :-)

   2 پاسخ
  • دیدگاه آرش در دوشنبه، ۶ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۳۶ ق٫ظ

   آقای خویلو شما عددی هستی ؟ عدد شما چنده ؟

   3 پاسخ
  • دیدگاه اورمولی در یکشنبه، ۵ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۱۰:۵۹ ب٫ظ

   دوستان عزیز،
   در شرایط فعلی منطقه که دشمنان خارجی از یکسو و دشمنان داخلی نظیر پژاک از سوی دیگر،افکار عمومی را جریحه دار کرده،ما آزربایجانی ها اعم از خویی و اورمیه ای نباید آب به آسیاب دشمن بریزیم،
   اگر خوی از آزربایجان جدا شود،باید منتظر این بود که مهاباد هم ادعای استان شدن بکند و این یعنی تجزیه آزربایجان

   5 پاسخ
  • دیدگاه سعید در یکشنبه، ۵ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۹:۱۷ ق٫ظ

   لیاقت اهل خوی همون حسینی هست. نماینده ای که یه روز میگفت به احمدی نژاد افتخار میکنم الان میگه من مخالف اون هستم. ایشون خودشون معلوم الحال هستن.
   ضمنا همه ایران میدونن خوی شهر… هست.
   همیشه نزدیک انتخابات همه شهر های استان ساز جدایی کوک میکنن تا رای جمع کنن. اینو … استان فهمیدن اما مردم خوی هنوز نفهمیدن.

   5 پاسخ
  • دیدگاه همشهری در شنبه، ۴ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۱:۴۵ ب٫ظ

   تو شهر بودن خوی جای تردید هست چه برسه به استان شدنش

   4 پاسخ
   • دیدگاه رزمندگان خوی در پنجشنبه، ۹ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۴:۴۶ ب٫ظ

    اون موقع که خوی دومین شهر آذربایجان بزرگ بود بردارید روستای ارومیه به دو پنابت ( واحد پول قدیم آذربایجان) فروخته شده؟!!!! از تاریخ خبرداری؟!!! مقدونی چی شد رضا شاه. ارومیه رو مرکز استان انتخاب کرد؟ وقتی دلبران و انقلابیون خوی رضا شاه رو به شهرشان راه ندادن و ارومیه ای ها با پاچه خواری اسم شهرشان را به میمنت حضورش رضاییه نام نهادند؟!! بچه جان برو تاریخ رو بخون میفهمی چی به چیه!!! ظلم ارومیه ای ها به خوی اطهر من الشمس شده بترسید از این تفرقه و ظلم

    3 پاسخ
    • دیدگاه آرش در شنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۴:۴۴ ب٫ظ

     صدام هم به همین دلیل خوی رو موقع جنگ نزد رزمنده ؟
     برو عمو برو … برو تخمه تو بفروش

     4 پاسخ
  • دیدگاه مسعود در چهارشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۳۰ ب٫ظ

   با سلام ،طرح استان شدن خوی مغایر با منافع ملی کشور نیست یک نماینده بیشتر از هر شخص دیگر با قابلیت یافتن این طرح اشنا هست ،نماینده خوی فردی باهوش و از وزن بالایی در مجلس برخوردار هست نمونه اخرش حضور در اجلاس جهانی بین المجالس در معیت دکتر لاریجانی هست، بهتر هست اقای قاضی پور به فکر رفع مشکلات دریاچه ارومیه باشد که هشت سال هست شعار می دهد نه اینکه برای اغاز عملیات اسفالت یک راه روستایی به طول یک کیلومتر رنج سفر با ماشین شاسی بلند را به جان بخرد و متاسفانه بعد از مراسم برسد و فقط ماشینش قیر اندود شود.اگر قرار بر استان شدن خوی نیست عدالت در توزیع اعتبارات استانی بابد رعایت شود.

   9 پاسخ
  • دیدگاه آرش در سه شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ در ساعت ۳:۴۷ ب٫ظ

   سوال : چرا شهروندان شهرهای شمالی و جنوبی استان مصرانه تقاضای استان شدن دارند ؟
   جواب : چون فکر میکنند حق ایشان از نظر بودجه اختصاصی به استان توسط مرکز استانشان ضایع شده است .
   .
   اگر آمار بودجه جاری و عمرانی شهرهای استان آذربایجانغربی در دسترس باشد مبنای مناسبی برای مقایسه سرانه بودجه شهروندان شمالی و جنوبی استان فراهم می شود، تا مشخص شود سرانه بودجه کدام منطقه بیشتر است.
   یک نگاه اجمالی به آمار بودجه اختصاصی به شهرهای استان بر مبنای سرانه جمعیت ، مبین آن است که نه تنها حقی از آنان ضایع نشده بلکه در بیشتر موارد به جهت رفع محرومیت از شهرهای کوچکتر بودجه ای بیش از حد مجاز برای آنها در نظر گرفته شده است .آمار و ارقام بودجه مصوب سال ۹۴ به تفکیک هر شهر دراختیار نمایندگان محترم آنها قرار گرفته است و شهروندان عزیز میتوانند با مراجعه به ایشان از بودجه مصوب شهرشان و مقایسه آن با دیگر شهرهای استان مطلع گردند .
   آیا کسانی که مردم را تحریک میکنند این ها را نمی دانند؟
   آنها قطعا این را می دانند که امکان ایجاد استان جدید در شمال و جنوب آذربایجان غربی بسیار کم است. با توجه به جمعیت زیر ۷۰۰ هزار نفری از مجموع جمعیت شهرهای شمالی استان به مرکزیت خوی ،و با توجه مفاد تبصره یک قانون تقسیمات کشوری و نیاز به تصویب مجلس علاوه بر هیئت دولت این امکان در حال حاضر وجود ندارد .
   با نزدیک شدن موعد انتخابات، نمایندگان فعلی و کاندیداهای احتمالی با برانگیختن احساسات مردمی خواهان جمع رای هستند. دریغ از اینکه عملا امکان چنین امری وجود ندارد و تنها احساسات مردم به بازی گرفته می شود.

   5 پاسخ
  • دیدگاه پیرولی در سه شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ در ساعت ۱:۳۹ ب٫ظ

   با سلام
   جناب قاضی پور شما احدی نیستین که مقابل استان شدن خوی بایستین.شخصیت شما در قرمزی مسجد خوی بر همگان آشکار شد و جز دروغیو بیش نبودین شما نیز ادعای احیا دریاچه ارومیه که نماد تبلیغاتی برای انتخابات خود کرده اید و تا کنون نتونستید کاری انجام بدهید پیگیری نمایید. قاضی پور عزیز من خودم عینا و کاملا از نزدیک فحاشی های شما نسبت به مردم خوی را دیدم. یادتان باشد من همان فردی هستم که در مجلس بهم نقل ارومیه داده و فرمودید خویی ها …. هستند … شما اندازه نماینده شهر خوی نیستین چه برسه به ادعای آن

   12 پاسخ
   • دیدگاه آرش در چهارشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۲۳ ق٫ظ

    آقای پیر ولی اندازه نماینده خوی چقدره ؟!!!

    5 پاسخ
  • دیدگاه نيكنام حسني در سه شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۲۴ ق٫ظ

   بسم الله الرحمن الرحیم
   با سلام و ارادات بسیار به شما
   از این که در این مرحله از سال که چند ماه بعد انتخابات شروع می شود نماینده خوی که ادعای نخبگی دارد بحث استانی شدن خوی را مطرح می کند خود عین ناپختگی و پوپولیستی و عوام فریبی است. البته ایشان در محفل خصوصی خود دشمن خوی را امریکا، داعش و قاضی پور مطرح کرده است و مثل همیشه نماینده غیور اذربایجان جناب اقای قضای پور را بی نصیب نگذاشت. ایشان در نمازجمعه نیز به ایشان به شکل غیر مستقیم حمله کرده است. بعد از نماز جمعه ایشان دشمن خوی را داعش، امریکا و قاضی پور معرفی کرده است زیرا با بقیه نمایندگان ارومیه روابط خوبی دارد.

   6 پاسخ
  • دیدگاه urmu در دوشنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ در ساعت ۱۱:۵۰ ب٫ظ

   هرکی می خواد توی خوی نمایندبشه سالهاست که خوی را به استان تبدیل می کنند با کدام شهر وشهرستان معلوم نیست خوی چیه که استانش باشه

   13 پاسخ
   • دیدگاه خویلو در سه شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۰۱ ب٫ظ

    شما عددی نیستید که در مورد خوی نظر بدی…

    10 پاسخ
   • دیدگاه خویم در پنجشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۳:۵۹ ب٫ظ

    بچه ارومیه ای وضو گرفته ای که اسم خوی رو به زبون میاری؟؟؟

    13 پاسخ
   • دیدگاه احمد در دوشنبه، ۶ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۱۲:۵۳ ب٫ظ

    کسی میخواهد نماینده شود شعارش اینه خوی را استان میکنم

    0 پاسخ

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها