هزاران نفر از حامیان حضرت پور با حضور در مسجد موسی بن جعفر، حمایت قاطعانه خود را از عملگرایان نشان داده و " نه " قاطعانه ای به وعده دهندگان و شعاردهندگان دادند.

به گزارش اکسیر نو، در این همایش بزرگ که بدون سلبریتی های ورزشی و هنری برگزار شد، هزاران طرفدار مکتب عملگرایی با با شعار خودجوش ” یا زهرا، یک روح الله ” وعده خود را هفتم اسفندماه قرار گذاشتند تا با رای به روح الله حضرت پور کاندیدای جوان مکتب عملگرایی، مطالبات خود را این بار از کانال عملگرایان طلب نمایند.

در این همایش روح الله حضرت پور که از حضور و حمایت قاطعانه حامیان خود به وجد آمده بود، نطق آتشینی ایراد کرد که گزیده ای از آن را در زیر می خوانید:

– ۳۷ سال از انقلاب می گذرد اما غیورمردان ارومیه محروم از امکانات هستند. چرا؟ ارومبه امروز برای توسعه و جبران عقب ماندگی ها نیاز به یک حرکت ملی و فرااستانی نیاز دارد.

– سرزمینی که امروز باید دریای آن پر از آب باشد، مرزهای اش رونق داشته باشد، جوانان اش اشتغال داشته باشند، مردم اش در رفاه و آسایش باشند، چرخ صنعت کشاورزی اش بچرخد امروز گرفتار توسعه نیافتگی است. دو ارگان با هم اختلاف دارند و مرز ارومیه بسته است اما کسی به آن اعتنایی ندارد و ضررش صرفا به مردم می رسد.

– نرخ بیکاری در شهر من ۱۴ درصد است. آیا مردم شهر من شایسته این میزان بیکاری هستند؟ آیا مردم شهر من شایسته بودن در رتبه ۲۸ام کشوری از لحاظ توسعه یافتگی هستند؟ آیا مردم شهر من شایسته کویر شدن سرزمین سبزشان هستند؟

– مسیر عملگرایی با همراهی مردم شهرم و همت خادمان این مردم آغاز شده است. مردم شهر من نشان داده اند که خادمی را قبول دارند که خالصانه و مخلصانه برای شهرشان خدمت کند. همین خادم ملت (حضرت پور) می توانست در انتخابات شرکت کند و بدون دغدغه رقابت های انتخاباتی، پیروز انتخابات شود اما به دلیل تعهدی که نسبت به مردم شهرش برای توسعه و آبادانی این شهر مظلوم داشت، در همان مسیر ماند تا بر عهدی که بسته است وفادار بماند. و امروز این وظیفه خطیر را به بنده محول کرده و امروز ما باید به این مسیر عملگرایی آغاز شده ادامه بدهیم.

– عملگرایی از بین بردن فاصله طبقاتی است. شهروند درجه یک و درجه ۲ در این مکتب جایی ندارد. همگی در یک کشور و استان و شهر زندگی می کنیم و همگی یک خدا، یک قرآن، یک پیامبر و یک قبله داریم و بس! عملگرایی یعنی این که منِ روح الله حضرت پور دیگر مال خود نیستم و باید خود را برای خدمت شبانه روزی به ملت وقف کنم! عملگرایی یعنی دوری از رفتارهای منافقانه و تبری از هر گونه شعار و حرف و حرف و حرف! عملگرایی یعنی دوری از چپ و راست. جناح های سیاسی. فهرست های انتخاباتی! عملگرایی یعنی راستگویی! یعنی خالص بودن!

– من روح الله حضرت پور فرزند شهید محمدعلی حضرت پور هستم. نماینده مکتب عملگرایی. که بانی این مکتب در ارومیه حاج محمد حضرت پور است. و خطاب به ایشان می گویم که حاج محمد! مردم امروز برای قدردانی از زحمات شما در اینجا تجمع کرده اند.

– مردم! این مرد {محمد حضرت پور} امروز فشارها، تحریم ها و چوب لای چرخ گذاشتن ها و تخریب ها را تحمل کرده صرفا و صرفا برای خدمت به مردم. همواره درباره ناملایمتی ها ایستاده و کمر خم نکرده تا خدایی ناکرده نشکند.

– ما حضرت پور هستیم. نماینده مکتب عملگرایی که صاحبان زر و زور و تزویر امروز این ملت و مردم همراه این مکتب را قبول نکرده و هر چه از دست شان برمی آید برای تخریب خادمان این ملت به کار گرفته اند.

– {خطاب به تخریب کنندگان حضرت پور} شرم کنید! حیا کنید! از سیل خروشان ملت حاضر که امشب در این مسجد جمع شده اند. شرم کنید از خون شهدا و از خون پدر شهیدم.

– پدر شهیدم (محمدعلی حضرت پور) که سردار بهروش نیز شاهد آن است، در وصیت نامه اش نوشت «بگذارید حضرت پور و حضرت پورها بروند اما این انقلاب باقی بماند، انقلابی که متعلق به محروم هاست».

– {خطاب به تخریب کنندگان حضرت پور} شرم کنید از ۱۲ هزار شهیدی که خون داده اند برای امنیت این کشور و داغ آنها بر دل مادران شان، خواهران شان، همسران شان و فرزندان شان همچنان باقی است. و شرم کنید از خون شهدایی که از سایر استان ها آمدند و در این سرزمین آسمانی شدند.

– هزاران روح الله حضرت پور فدای آبادانی و رفاه و آسایش و امنیت ترک و کرد و شیعه و سنی و همه ادیانی که در این سرزمین زندگی می کنند.

– عزیزانی که ادعا می کنند ما فلان کارها را خواهیم کرد گوش کنند. عزیز من! ۴ سال مدیر اجرایی استان بودی. هم پول داشتی و هم قدرت. از آن کارها و اختلاس هایی که در ۴ سال مدیریت تان اقوام درجه یک شما در این استان کردند برای ملت بگو. در آن مدت برای این استان چه کردی که بخواهی در دوره نمایندگی بکنی؟!!

– آن عزیزی که زمانی مدیر شهری در ارومیه بودی! در طول مدیریت ات برای این شهر چه کردی و چه زمانی به مناطق محروم سر زدی و حرف دردشان را گوش دادی؟ شاهد دارم که چه حرف ها در کوی لاله، در کوی سالار گفتی.

– یا آن عزیزی که مسئول اجرایی استان بود. هر امکانات و بودجه ای که در اختیار داشت برای تبلیغات خود استفاده کرد. حرام ات باشد آن پول های بیت المال که برای تبلیغ خود استفاده کردی!

– افسوس می خورم که برخی ها برای نشستن در آن صندلی نمایندگی که چه حرف هایی که به زبان نمی آورند. ۸ سال آبروی این مردم و شهر و استان را برده اید.آذربایجان زمانی آذربایجان است که این مشکلات را نداشته باشد. با احساسات مردم بازی نشود.

IMG_20160224_012958

IMG_20160224_013001

IMG_20160224_103624

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

2 دیدگاه:

دیدگاه‌های غیرقابل انتشار: 0 دیدگاه‌های منتشر شده: 2
  • دیدگاه اکبر در پنجشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ در ساعت ۰:۳۵ ق٫ظ

   منظورش از اون آقا بهادری که نبود ؟

   0 پاسخ
  • دیدگاه یک بی طرف در پنجشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۴ در ساعت ۰:۵۱ ق٫ظ

   آقا چند گرفتین برای این تبلیغ ؟

   0 پاسخ

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها