نایب رئیس هیئت وزنه‌برداری آذربایجان غربی گفت: علی میری وزنه‌بردار ارومیه‌ای در رکوردگیری تیم ملی توانست نظر شورای عالی فنی و سرمربی تیم را جلب کند و در مسابقات جهانی آمریکا بر روی تخته می‌رود.

نایب رئیس هیئت وزنه‌برداری آذربایجان غربی گفت: علی میری وزنه‌بردار ارومیه‌ای در رکوردگیری تیم ملی توانست نظر شورای عالی فنی و سرمربی تیم را جلب کند و در مسابقات جهانی آمریکا بر روی تخته می‌رود.

« شاهرخ پیری » در گفت‌وگو با خبرنگار اکسیر نو، با اشاره به رکوردگیری سوم آبان ماه تیم ملی وزنه‌برداری در شهر بابلسر اظهار داشت: در پی رکوردگیری صورت گرفته ترکیب کاروان اعزامی به مسابقات جهانی مشخص شد که خوشبختانه علی میری نیز توانست نظر شورای عالی فنی و سرمربی تیم را جلب کرده و راهی مسابقات شود.

وی افزود: میری در این رکوردگیری موفق شد درحرکت یک ضرب وزنه ۱۶۰ کیلوگرمی را بالای سر برد و وزنه ۲۰۲ کیلوگرمی را درحرکت دو ضرب مهار کرد و درمجموع و با کسب ۳۶۲ امتیاز توانست جواز حضور در مسابقات جهانی وزنه‌برداری آمریکا را کسب کند.

نایب رئیس هیئت وزنه‌برداری آذربایجان غربی گفت: تا زمان اعزام وزنه‌برداران به مسابقات و با توجه به عملکرد آنان در طول تمرینات امکان تغییر در ترکیب باز هم وجود دارد و با توجه به استعداد وی مطمئن هستیم که در لیست باقی می‌ماند.

وی خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات جهانی از تاریخ هفتم آذرماه تا چهاردهم این ماه به میزبانی کشور آمریکا برگزار می‌شود و امیدواریم تمامی وزنه‌برداران کشور عزیزمان به خوبی بدرخشند و بتوانند مدال‌های رنگارنگی را برای کشورمان به ارمغان بیاورند.

پیری یادآور شد: میری علی‌رغم آسیب‌دیدگی و جابجایی لگن توانست در حد مطلوب و راضی کنند ظاهر شود و ازاین‌پس در راستای افزایش انگیزه وی حرکت خواهیم کرد و با حضور در فدراسیون وزنه‌برداری و اهدای جایزه به وی این مهم را شروع خواهیم کرد و اگر تمرینات خود را به خوبی پشت سر بگذارد می‌تواند در نوع خود شگفتی بیافریند و حضور میری از شهر ارومیه پس از گذشت سالیان سال در مسابقه معتبر جهانی بزرگ‌سالان افتخاری برای شهر ارومیه و استان آذربایجان غربی است.

وی با اشاره به موفقیت‌های میری تأکید کرد: کسب مدال برنز رقابت‌های داخل سالن آسیا در دسته ۸۵ کیلوگرم توسط وی آخرین افتخار کسب‌شده توسط غیور مرد ارومیه‌ای برای کشورمان است و در سن ۲۲ سالگی یکی از آینده داران وزنه‌برداری کشورمان است و می‌تواند موفقیت‌های بسیاری کسب کند.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها