وزنه بردار تیم ملی با بیان اینکه متاسفانه مسئولین آذربایجان غربی تنها به رشته والیبال توجه دارند، گفت: نیازمند حمایت های مادی و معنوی استاندار آذربایجان غربی هستیم.

وزنه بردار تیم ملی با بیان اینکه متاسفانه مسئولین آذربایجان غربی تنها به رشته والیبال توجه دارند، گفت: نیازمند حمایت های مادی و معنوی استاندار آذربایجان غربی هستیم.

علی میری ادامه داد: موفقیت و ادامه فعالیت در رشته های انفرادی مانند وزنه برداری کار دشواری بوده و نیازمند حمایت های مسئولان است‌.

وی با اشاره به وضعیت اردونشینان تیم ملی وزنه‌برداری اظهار داشت: وضعیت تیم در حد مطلوبی قرار دارد و رفته‌رفته بهتر می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع توانستم به رکورد ۳۷۰ کیلوگرم برسم و با توکل و استعانت از خداوند متعال امیدوارم بتوانم در مسابقات بهتر از این مجموع را برای کشورم و ملت عزیزم به ارمغان بیاورم.

وزنه‌بردار تیم ملی افزود: تیم اصلی کشورمان مشخص‌شده و رقبای من هم مشخص‌شده‌اند که در تعداد شش یا هفت نفر هستند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به رستمی، وزنه‌بردار کشورهای کلمبیا، عراق و ازبکستان اشاره کرد.

وی تأکید کرد: اگر مجموع ۳۷۰ کیلوگرم که در تمرینات را به ثبت رسانده‌ام در مسابقات بتوانم بالای سر ببرم با مدال خوش‌رنگی به میهن اسلامی بازخواهم گشت و مربیان از من راضی هستند و در رکوردگیری اخیر نیز به خوبی عمل کرده‌ام.

میری با اشاره به حمایت رئیس هیئت وزنه‌برداری آذربایجان غربی از وی یادآور شد: مرادزاده هرروز به‌صورت جدی تمریناتم را پیگیری می‌کند و امیدوارم بتوانم در مسابقات زحمات وی و سایر مربیان تیم ملی را به ثمر بنشانم.

وی تصریح کرد: صبح روز سه شنبه هفته جاری به کشور آمریکا اعزام می‌شویم و تاریخ دوازدهم آذر ماه حوالی ساعت یک و ۳۰ بامداد روی تخته می‌روم و از تمامی هم‌میهنان درخواست دارم تا مرا از دعاهای خود برای کسب مدال بی‌نصیب نگذارند.

وزنه‌بردار ‌تیم ملی با اشاره به حمایت بی‌دریغ مسئولان از اردونشینان، گفت: از کادر فنی تیم ملی و ریاست فدراسیون به سبب حمایت‌های بی‌دریغ‌شان تشکر می‌کنم و در این میان از زحمات وافر خانواده‌ام به‌ویژه پدر و مادرم نهایت قدردانی را دارم.

وی تأکید کرد: هیچ نتیجه‌ای را پیش از برگزاری مسابقات نمی‌توان پیش‌گویی کرد و تمامی نتایج روی تخته چهار در چهار وزنه‌برداری معلوم می‌شود و نتایج را می‌توان پس از مسابقات اعلام کرد و هر فردی تمرینات خود را به خوبی پشت سر بگذارد نتیجه خوبی را به‌دست می‌آورد.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها