در حالی که اداره کل راه و شهرسازی وعده داده تمامی مساکن مهر آذربایجان غربی تا پایان سال 94 تحویل متقاضیان می شود، این طرح به رغم گذشت چندین سال از آغاز اجرای آن در شهرستان مهاباد با کندی در حال انجام است.

فرماندار مهاباد درباره آغاز طرح مسکن مهر در این شهرستان گفت: ساخت مسکن مهر در سال ۸۷ در این شهرستان کلید خورد و با انعقاد قرار داد در سال های ۸۷، ۸۸، ۸۹، ۹۰، ۹۲ و ۹۳ صورت پذیرفته است.

«جعفر کتانی» درباره پیشرفت فیزیکی واحدهای این طرح به اکسیر نو،  ابراز کرد: پروژه های مسکن مهر دارای قرارداد واگذاری در دولت های قبلی ۳۲۷۲ واحد است که هم اینک از پیشرفت فیزیکی ۸۲.۷۱ درصدی برخوردار است. همچنین پروژه های مسکن مهر دارای قرارداد واگذاری در دولت یازدهم۱۷۱۶ واحد است که به طور میانگین دارای پیشرفت فیزیکی ۲۰ درصدی است.

وی در رابطه با واحدهای تحویل داده شده نیز افزود: تمامی پروژه های مسکن مهر مهاباد  در ۳سایت سید آباد، سایت مکریان و سایت شهرک کارمندان در حال اجرا است که تا به حال پس از گذشت چندین سال تنها تعداد ۴۳۴ واحد تحویل متقاضیان شده است.

فرماندار مهاباد درباره امکانات رفاهی تعبیه شده در این طرح هم خاطر نشان کرد: در مناطق واگذاری سید آباد، مکریان و شهرک کارمندان قطعاتی با کاربری آموزشی، فرهنگی، مذهبی، بهداشتی، نجاری و سبز در مطالعات طرح تفصیلی شهر مهاباد تعبیه که تا کنون احداث نشده است.

کتانی میزان تسهیلات ارائه شده به ازای هر واحد مسکن مهر را ۳۰ میلیون تومان اعلام کرد.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها