صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی در هفته دفاع مقدس چه می کند؟
مدیر روابط عمومی صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی از پخش ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس از این رسانه خبر داد.

«یحیی ترکمانی» در گفت وگو با اکسیر نو، با بیان اینکه با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و نقش آذربایجان غربی در دوران ۸ سال دفاع مقدس برنامه هایی تهیه و از رادیو و تلویزیون استان پخش خواهد شد، افزود: ویژه برنامه «حماسه ماندگار» هر شب از ساعت ۱۹ به مدت ۵۰ دقیقه و برنامه شبانگاهی «اولدوز» با رویکرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس هر شب از ساعت ۲۲ به مدت ۴۵ دقیقه و به صورت زنده برای مخاطبان شبکه چی چست روی آنتن خواهند رفت.

وی ادامه داد: دعوت از پیشکسوتان جنگ، جانبازان و فرماندهان دفاع مقدس، پخش سرودهای زمان جنگ، تهیه گزارش از ایثارگران، مسابقه و هنر دفاع مقدس، از بخش های مختلف این برنامه هاست تا یاد آن روزهای خاطره ساز زنده می شود.

به گفته، ترکمانی، برنامه حماسه ماندگار به تهیه کنندگی پرویز صالحی و برنامه اولدوز به تهیه کنندگی نیک نام و غفاری آذر از ۳۱ شهریور به مدت ۷ شب روی آنتن می روند.

مدیر روابط عمومی صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی درباره برنامه های رادیو چی چست به مناسبت هفته دفاع مقدس نیز گفت: برنامه «افتخار گونلره» و برنامه عصرگاهی «بیر آخشام بیر سلام» نیز از رادیو چی چست هر روز از ساعت ۱۱ به ترتیب به تهیه کنندگی آقایان ابدالی و رحیمی پخش خواهند شد.

وی ادامه داد: گفت و گو با فرماندهان دوران دفاع مقدس و ایثارگران، گفت و گو با مردم براساس نامگذاری روزهای این هفته، مسابقه، معرفی عملیات دوران دفاع مقدس در استان و برنامه های متنوع دیگر از بخش های این برنامه ها خواهد بود.

ترکمانی همچنین هدف از پخش این برنامه ها را تبیین ارزش ها و آرمان های دفاع مقدس با تشریح فداکاری دلاورمردان جنگ اعلام کرد و افزود:در هفته دفاع مقدس تمامی برنامه های صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی برای ترویج ارزش های دفاع مقدس با آیتم های مختلف پخش می شود.

مدیر روابط عمومی صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی اظهار کرد: معاونت اطلاعات اخبار نیز ضمن تهیه و تولید خبر و گزارش هایی درباره دفاع مقدس به تحلیل نقش اقشار مختلف مردم و ایثارگری های رزمندگان در دفاع مقدس خواهد پرداخت. ضمن آن که تهیه گزارش از رژه نیروهای مسلح، مصاحبه با فرماندهان نظامی، انعکاس سایر برنامه ها و مراسم های اجرا شده طی هفته دفاع مقدس در استان، جزو برنامه های معاونت اطلاعات و اخبار صداوسیمای استان است.

به گفته وی، رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح در ارومیه نیز به صورت زنده از رادیو و تلویزیون پوشش داده می شود.

ترکمانی همچنین تاکد کرد: هرشب از سیمای مرکز آذربایجان غربی فیلم های سینمایی مرتبط با دفاع مقدس پخش خواهد شد.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها