Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/exireno1/domains/exireno.ir/public_html/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 4
 پویش انسانیت لبخند کاشت… - پایگاه تحلیلی خبری اکسیرنو

اسکندر خنجری / روزنامه نگار/

مرحله اول توزیع اقلام کمک‌تحصیلی دانش آموزان نیازمند در مؤسسه خیریه رفاه کودک و نوجوان ارومیه با اهتمام خیرین، به‌خوبی انجام پذیرفت. شور و شوق وصف‌ناشدنی کودکان نیازمند و بی‌بضاعت در هنگام دریافت کیف و لوازم‌التحریر از بخش محروم کوهسار سلماس گرفته تا نقده و حاشیه شهر ارومیه هم شیرین بود و هم تلخ. خلق این لحظات را مدیون دغدغه‌مندی خیرینی هستیم که احساس تکلیف کردند در قبال کودکان نیازمند این سرزمین که شوق تحصیل و یادگیری دارند تا روزی روزگاری هم اینان بر مسند مدیرعاملی شرکت توزیع برق آذربایجان‌غربی بنشینند و به یادآورند چطور اکبر حسن‌بگلو و مدیرعامل این شرکت و سایر همکارانش در همین شرکت در سال ۱۳۹۷ سخاوتمندانه هزاران لوازم‌التحریر به پویش انسانیت اهدا کرد تا لبخند مهر بر لبان این کودکان نقش ببندد.

پویش انسانیت برای توزیع نزدیک به ۱۰ هزار بسته کمک‌تحصیلی جمع‌آوری‌شده منت دار مشارکت تک‌تک خیرینی است که نیک می‌دانند در همین مرز پرگهر و به‌واسطه مدیریت‌های غلط، خانواده‌های بسیاری توان خرید و تهیه لوازم‌التحریر شروع سال تحصیلی فرزندانشان را ندارند. از کوهسار سلماس گرفته تا سردشت و تکاب. از بورالان ماکو گرفته تا شاهین‌دژ و اشنویه. همت این خیرین در این روزهای تاریک اقتصادی ستودنی است و سر تعظیم فرود می‌آوریم در برابر این سخاوت بزرگ.
پویش انسانیت هنوز ادامه دارد و در روزهای آینده نیز ۱۰ منطقه محروم استان نیز چشم‌انتظار کمک‌های پویش است تا بتواند کودکان محروم چشم‌به‌راه بیشتری را در گوشه این استان زیر چتر حمایت خودش قرار دهد و لبخند مهر بر لبانشان بنشاند تا با اعتمادبه‌نفس راهی نیمکت‌های مدارس بشوند.
می‌روند تا پاک کنند نقش سیاه ناآگاهی و بی‌سوادی را. می‌روند تا مشق کنند درس ایثار و سخاوت خیرینی چون روح‌الله ‌حضرت‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس، بیمه معلم، بانک دی، شرکت‌ توزیع برق، بانک صادرات و صدها خیری که خالصانه پای‌کار آمدند تا پویش انسانیت بتواند پروانه‌های کاغذی را خوشحال کند.
همتتان پایدار که دغدغه دارید برای آگاهی فرزندان این سرزمین. شما فرزندان واقعی این سرزمین هستید که برای کرامت انسان ارزش قائلید. شما احسن الخالقین هستید.

همان‌ها که خدا از حسن خلقتشان پُز می‌دهد. شمایی که در سکوت و بی‌مزد و منت و معامله با خدا و بنده خدا بخشی از درآمدتان در این روزهای سخت اقتصادی را صرف کار خیر کمک به تحصیل فرزندان این سرزمین می‌کنید. زندگی باوجود شماها قابل‌تحمل‌ترمی شود.

 

 

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

Notice: Undefined variable: post_id in /home/exireno1/domains/exireno.ir/public_html/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 104

Strict Standards: Declaration of zipGun_walker_comment::start_el() should be compatible with Walker_Comment::start_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/exireno1/domains/exireno.ir/public_html/wp-content/themes/ayramloo/lib/comment_walker.php on line 121

Warning: mysqli::mysqli(): (HY000/1045): Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES) in /home/exireno1/domains/exireno.ir/public_html/comments_like_dislike/core/comments_like_dislike_core.php on line 67
Failed to connect to MySQL: (1045) Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES)