مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی:
مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: شرکت گاز استان با ۱۲ هزار کیلومتر شبکه گازرسانی عهده دار گازرسانی به ۸۸۰ هزار مشترک است.

 

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: شرکت گاز استان با ۱۲ هزار کیلومتر شبکه گازرسانی عهده دار گازرسانی به ۸۸۰ هزار مشترک است.

به گزارش اکسیر نو ” علیرضا شیخی ” در نشست خبری با خبرنگاران ادامه داد: در ایام دهه فجر ۱۲۷ روستا به مدار گاز وصل خواهند شد که با این کار ۱۵ هزار خانواده روستایی از نعمتی گاز بهره مند خواهند شد.

وی با بیان اینکه طی سالجاری ۲۰۰ کیلومتر لوله گذاری انجام شده است، اظهار کرد: برای این میزان لوله گذاری و نصب ۱۰ هزار علمک، ۷۳ میلیارد تومان هزینه شده است.

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی از رشد ضریب نفوذ گازرسانی به روستاها از ۲۸ درصد به ۵۶ درصد خبر داد.

شیخی با اشاره اینکه از لحاظ رسیدن به میانگین کشوری امسال سال خوبی بود، افزود: مطالعات برای گازرسانی به ۲۷۳ روستا در سطح استان آغاز شده است.

وی درباره برنامه های این شرکت برای افزایش ضریب نفوذ گازرسانی به روستاها، تصریح کرد: برنامه ریزی های لازم برای گازرسانی به ۲۴ هزار و ۵۰۰ خانوار روستایی انجام شده است که به این‌ منظور، ۲۳۰ میلیارد تومان هزینه مورد نیاز است.

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی ادامه داد: در صورت انجام این برنامه ها ضریب نفوذ استان به ۶۳ درصد خواهد رسید.

شیخی در ادامه تشریح برنامه های شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: گازرسانی به ۴۵۰‌ روستا در دست طراحی و پیمان سپاری است.

وی درباره اهداف این شرکت برای سال ۹۸ گفت: تا اواسط سال ۹۸ ضریب نفوذ گازرسانی روستایی را به ۸۵ درصد خواهیم رساند.

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی ضریب نفوذ گازرسانی شهری را ۹۶ درصد اعلام کرد.

شیخی درباره پیک مصرف گاز طی سالجاری اظهار کرد: شب گذشته پر مصرف ترین روز مصرف گاز در استان بود و مشترکین با مصرف ۲۱ میلیون و ۷۸۰ هزار متر مکعب گاز پیک مصرف سال ۹۶ را به ثبت رساندند.

وی افزود: خوشبختانه امسال هیچ گونه افت فشار و قطعی گاز صورت نگرفت.

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی با بیان اینکه در روزهای گرم سال تنها میزان مصرف گاز خانگی کاهش می یابد، اضافه کرد: در روزهای گرم تابستان روزانه ۴ میلیون متر مکعب توسط نیروگاه ها و کارخانجات سیمان مصرف می شود.

شیخی در پایان گفت: با نصب ۲۶ هزار علمک و لوله گذاری ۱۴۰۰ کیلومتری، ۵۳ هزار مشترک به جمع مشترکین گاز استان اضافه شده است.

🍃🍃 @exireno

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*


پربیننده‌ترین‌ها
پربحث‌ترین‌ها